Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes kisbaba eleget eszik?

Egy hetes kisbaba eleget eszik?

Figyelt kérdés

1 hetes a babam, napi 8x szopizik kb 15-15 percet a ket mellembol. Van kakis pelus kb 6-7 es pisis is minden eves elott. Nem szoktam

Merni mennyit eszik de most megneztem es 70ml. Ez vajon elegendo?

Csak azert dilemmazom mert a vedono azt mondta keves h csak 15-15 percet van mellen


2022. nov. 18. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell meregetni.

Egy hetes babanak kb. dio nagysagu a gyomra, abba 70 ml boven eleg :)


NE meregesd, NE idegeskedj, a vedono meg mehet vissza a foiskolara. 15 perc alatt kiszivja ami neki kell. Semmirekello , minden szoptatasi tudas nelkuli emberek teszik lehetetlenne MO.n a szoptatast 😡


Lenyeg, hogy legyen eleg pisis pelus. Latod, ha ehes marad, mert akkor ordit eves utan, hogy meg enne.

2022. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha van kakis pisis pelus napi 6-7 és jókedéjű a baba, akkor biztos hogy nem éhezik.
2022. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es honnan fogom tudni h mar tobb kell neki? Idoben kell tobbet szoptatni majd tobbet kisziv ugyanannyi v kb igyanannyi ido alatt? Ugye nem lesznek ilyen 1 oras szoptatasok ahogy egyre tobbet eszik?😅
2022. nov. 18. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te jól jártál, nekem volt 2,5 óra szoptatásom is.

Nyílván mára mára 10 perc alatt lerendezi a dolgokat. De ez kb. onantól, hogy nézegetni kezdi a környezetét.


Neked nem kell többet szoptatnod, ő jelzi ha valami van.

Növekwdési ugrásoknál pl. lehet egész nap a ciciden lóg, mert akkor szaporítja fel a tejet.

2022. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Később hatékonyabb lesz a technikája, így gyorsabban és többet fog enni.

A 15-15 perc honnan jött? Ő engedi el, vagy te választod le?

2022. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ertem koszonom


Hat a 15-15 perc ugy jott h muszaj mindket mellbol ennie mert kulonben szetdurran a kimaradt mellem a kovetkezo evesig es kb 15 perc utan erzem h fellazult teljesen az elso mell, utana atrakom a masikra es azt magatol kb 10-15 perc utan el is emgedi. De van h 20 percet is elvan rajta van h csak 10et

2022. nov. 19. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szuper, jól csinálod. Bízz magadban, és a babádban.
2022. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!