Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Decemberi születésű babának...

Decemberi születésű babának milyen ruhákat vittetek a kórházba?

Figyelt kérdés
Nem első baba,de még nem volt téli születésű babám így bizonytalan vagyok mennyire kell melegen öltöztetni és milyen ruhákat érdemes vinni a kórházba, előre is köszönöm a segítségét.
2022. nov. 25. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kellett semmi, mert csak kórházi rugit lehetett ráadni. Mindig egy rövidujjú bodyt, + egy rugdalózót adtak rájui, és egy kis pléddel betakarták őket. Azon kívül meg lehetett pusztulni, úgy ment a fűtés. Hazavinni: body, rugi, kardigán, téli bundazsák, sapi. De csak az autóig vittük.
2022. nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kórházban jellemzően hosszúujjú body + ujjatlan plüss rugi volt a decemberi fiamon (kórházi ruhák), igaz ő nagy volt, alig találtak rávalót. :) De a rövidujjú, ujjatlan + body ahogy előttem írják is jó. Azt hiszem nálunk is kis pléddel bugyolálták őket.


Mikor hazahoztuk, ujjatlan body, pamut rugi, meleg overál, pamut sapi volt rajta, de kb 2mre volt a kocsi, amit aztán nagyon be se fűtöttünk, jót aludt.

Nagyon, nagyon fűtenek a csecsemős osztályon, de akkor kell a kicsinek meg neked is majd a meleg.

2022. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok - rövidujjú, ujjatlan body + rugit akartam írni. :)
2022. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!