Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van most valahol gyerekruha...

Van most valahol gyerekruha akció?

Figyelt kérdés

13kerületben lakunk,és kellene a kisfiamnak egy pár melegebb ruhát vennem,vannak valahol jó árban?C&A vagy tesco vagy valahol?


Elöre is köszi a segitségeket!


2010. szept. 30. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz, hogy én szabolcs megyében lakom, de nagyon szép és egyedi, és főleg olcsó rucikat lehet a turkálóból venni. Nagyon sok olyan ruha van, ami még használva sem volt.

Az én kislányomnak nagyon sok ruhája van onnan.

5 hós kislány anyukája.

2010. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem láttam mostanában sehol sem akciós babaruhákat, pedig voltam a C&A-ban, H&M-ben, Tescoban stb, de mindenhol méregdrágák! Pl. 4000 Ft egy nadrág, 6-8000 egy kabát, szerintem horror!

Úgyhogy én a Vaterán és a Teszveszen nézelődök, múlt héten vettem egy tökéletes, új állapotú, nagyon vagány 80-as Cherokee átmeneti kabátot 500 Ft-ért, a nagyobbik fiamnak pedig egy C&A-s széldzsekit (ugyancsak új állapotú) 800 Ft-ért és egy vadi új 26-os Decathlonos hótaposót 2000 Ft-ért.

Turkálóba nem járok, az nem az én világom, de így egy kávé közben üldögélve nagyon jó dolgokat ki lehet fogni! :)

2010. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek,szétnézek akkor a neten én is,meg elmegyek turiba is,mert itt van a közelünkbe egy jó turi,azt mondják szuper kis cuccok vannak!
2010. szept. 30. 10:45
 4/5 anonim ***** válasza:
A 13 ker-ben van egy nagyon jó angol turkáló, ami kilós. Ott tutira találsz jó rucikat. A Váci úton van
2010. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha aukciós oldalon találsz vmi jót, nézd meg az eladó többi termékét is, mert ha több mindent vásárolsz, szoktak árengedményt adni. Én is el szoktam adni a kisfiam kinőtt ruháit és tökre örülök, ha valakinek több cucc is kell és persze én is így szoktam vásárolni.
2010. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!