Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel felsir alig lehet...

Éjjel felsir alig lehet nyugtatni ..forgolodik a baba de miert ?

Figyelt kérdés

Alltalaban 9 kor alszik 11-12 kozott ébred először es onnantól nincs megállás .

Fél 1 óránként kell van hogy üvöltve vigasztalhatatlanul van hogy cicivel megnyugszik de az a ritkább mar nemtudok mire gondolni .. foga meg nincsen 7.5 hónapos estére gyumolcsot is adok neki illetve fürdés után cicit is kap ..próbáltam már az “este jól megtömöm “ módszert nem hatott .. szerintetek mi lehet ? 3 hete küzdünk .



2022. dec. 8. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Szia, én a gyümölcsöt kihagynám, a gyümölcscukor felpörgetheti.
2022. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Fogzás. Attól hogy nem látsz fogát, nyomát még nyomhatja az ínyét és az fáj neki. Ilyen tájt már kezdődni szokott. Jobb ha felszívod magad.
2022. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben fogra gyanakszom. Nálunk igaz már 22 hónapos és 16 foga van, de az összes így jött ki, kettesével jöttek alul-fölül és egy szakasz kb. másfél hónap volt, szóval 4 fog 3 hónap ugyanilyen szenvedés volt 1-1 nap pihivel. Aztán 3 hónap szünet a 4 fog után és újra 3 hónap szenvedés. Totál ugyanez van nálunk most is, utolsó 4 foga jön. Mivel egy éves kortól lehet, így én felírattam orvosunkkal a cseppes gyerek cataflamot, néha azt kap, ha már napokon keresztül nem alszunk se éjjel, sem nappal.
2022. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mozgásfejlődés, fog, vagy pocak... Próbáltad, hogy mi van akkor, ha nem adsz este gyümölcsöt?

Mivel nyughatatlanul sírva ébred, biztosan valami diszkomfort érzés van. Az én 6 hósom is ezt csinálja, aztán egyszercsak karcolt egy fogacska, ahogy kentem be az ínyét. :) Még mindig ugyanez a helyzet, úgyhogy nem tudom eldönteni, hogy még ugyazzal szenved, vagy jöhet másik is éppen.

2022. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsöt nekunk délelőttre javasolta az orvosunk, emiatt. Lehet ez a gond, mocorog a hasa. Vagy fogzás, mozgásfejlődés. Bármi lehet sajnos.
2022. dec. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

7 honapos fiam ugyanez...van mar harom foga,most jon a negyedik...csak cicitol nyugszik meg,semmi mastol.

En azt vettem eszre,hogy amikor ezt csinalja,ra par napra kijon a foga..lehet nalatok is a fogak a ludasak.

2022. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen
2022. dec. 11. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Tuti hogy a foga. Hiába nem bújt még ki. Kitartás. Ez nehéz időszak. Nálunk is ez volt, van....
2022. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!