Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lanyok/nok ti mit valasztanato...

Lanyok/nok ti mit valasztanatok? Ronda gyereketek legyen vagy inkabb ne legyen soha?

Figyelt kérdés

2022. dec. 8. 21:28
A kérdező szavazást indított:
Inkabb legyen ronda gyerek
Inkabb ne legyen gyerekem soha
52 szavazat
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
31%
Semmilyen ne legyen. :D
2022. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
78%
Pár ember eltévedt a kategóriákban...
2022. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
73%
Én sem értem, hogy aki tényleg nem akar gyereket, az miért megy fel egy fórumra a gyerekvállalás kategóriába beszélgetni. Nem akarok kutyát, nem olvasok kutyás fórumokat. Vegetáriánus vagyok, nem nézek csirke recepteket. Itt most ki hazudik magának és miért?
2022. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Aki egyaltalan nem akar gyereket az ne szavazzon.

Koszi

2022. dec. 9. 03:28
 5/49 anonim ***** válasza:
72%

4, mindig azzal a béna magyarázattal jönnek, hogy "hát hogy ő a főoldalról talált ide".

Érdekes, a főoldalon kint van a politikától kezdve a kutya-macskáig minden, mégse kattintok olyanra ami nem érint és nem érdekel.

2022. dec. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
93%

A ronda relatív, és tőlem örökli…

Úgy sem tudni előre


Ráadásul nagyon sok csúnya gyerekből lesz mutatós felnőtt.. eleg a világsztàrok gyerekkori képeit megnézni.


Nyilván akkor az első.

2022. dec. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
64%
Ha valaki nem akar gyereket, az is a 'gyermekvállalás' témakörébe tartozik.
2022. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

A kerdes nem arrol szol, hogy akarsz-e gyereket vagy nem.

Olyanokat akartam megkerdezni akik szeretnenek gyereket, de szeretnenenek akkor is, ha a gyermek - akkor is ha mar felnott - ronda lesz?

2022. dec. 9. 15:01
 9/49 anonim ***** válasza:
13%

Ne legyen (nem azért, mert nem szeretnék...)


Én pl azért látogatom az oldal ezen részét, mert bébiszitterkedek. Nem direkt döntöttem úgy, hogy ne legyen, hanem egészségi okokból.


Plusz védőnőként végeztem.

2022. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
44%

8.

Olyanoknak törlik a kérdését, aki nem arra válaszol.

Senkit nem érdekel, hogy egy anonim felhasználó beírja, hogy "hihihi én nem akarok xD".


Majd ha az lesz a kérdés, hogy akar-e, arra válaszolhat.


Egyébként meg nem, engem nem érint az elektronika, nem is érdekel, nem megyek oda viháncolni, hogy hihihi de hülyeség.

Akinek ez a hobbija, annak pszichológusra van szüksége az elfojtott komplexusai miatt.

2022. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!