Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a baja a kislányomnak?...

Mi a baja a kislányomnak? Miért ilyen sírós "hisztis" mostanában?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos a lányom,és jó pár napja reggeltől estig állandóan nyekereg,semmi nem jó neki. Ha rájön elkezd ordítani,visítani. Semmi olyan nagy baja biztos hogy nincs,a foga miatt sem lehet. Már kinn van az alsóm kettő,és hang nélkül tűrte. 3hónapos koráig nagyon hasfájós volt,és soha nem volt jó alvó,sokat kel. Éjjel is sírva ébred,és ha nem kapja meg rögtön ami kell neki ordít. Egy pillanatra nem lehet magára hagyni,mert forog mászik tekeredik,nem tud egy helyben lenni. Borzasztó nyughatatlan,semmi nem köti le igazán. Mit csináljak vele? Az étvágya nagyon jó szépen fejlődik,de ez a reggeltől estig való "nyávogás" teljesen kikészít!
2010. okt. 1. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled nálunk is ugyan ez a helyzet csak mi 8 hónaposak vagyunk és kis fiam van.

én sem tudom hogy mi lehet az oka ennek az állandó hisztinek vagy még az jutott az eszembe hogy nem-e a szeparációs szorongás. De attól még hogy a két alsó fogat jol viselte nem biztos hogy a többit is igy fogja.

Én is nagyon elvagyok keseredve és fáradt vagyok :((

De majd ezen is túl leszünk mint minden máson ez sem tart örökké.:))

2010. okt. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod magára hagyni? Az hogy forog,mászik nem gond. Ha a földön van leesni úgysem tud. Az én lányom is ennyi idős egész nap a habtapi szőnyegen játszik. Én otthagyom ha dolgom van. Van hogy ő is nyávog akkor bemegyek bohóckodunk, játszunk pár percet, aztán mondom neki hogy ki kell mennem elmosni a poharat. Nálunk ez a varázsszó, mert ilyenkor nem nyűglődik ha látja hogy otthagyom. Valamiért ez a pohár dolog bejött. Ha csak úgy kijövök szó nélkül ordít. Talán próbáld meg azt, hogy egyre hosszabb időkre hagyod egyedül. Bemész, bolondoztok kijössz, ha nyíg megint bemész ... és mindig kicsit később mész be. Csak egy ötlet, bocs de nem tudok jobbat.
2010. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anno én is így éreztem. Mostanra megtanultam, hogy volt miért sírnia. A fogzást nem viselik egyformán, mármint nem minden fog bújik ki nyügi nélkül. Figyeljétek őket, a jövő héten, biztos vagyok benne, már ti is fogjátok tudni a válaszokat.

(Lehet egy lappangó nátha is...)

2010. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy kész életveszély őt magára hagyni. Már kapaszkodva feláll,és állandóan hanyatt dobja magát meg hidat csinál. Az ágyról legurul,a földön nem merem hagyni a kiságyban meg visít. Éjjel pedig abban alszik.
2010. okt. 1. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 7,5 honapos, de az egvilagon semmi nem koti le 5 percnel tovabb. Lerakom a jatekaihoz de par perc mulva maszik hozzam es rangatja a nadragomat. Ha kimegyek a konyhaba akkor maszik utannam. Nem az a gondom, hogy utannam jon de egy percre sem lehet levenni a szemem rolla mert mindennek nekimegy, beveri a fejet. En hagynam, hogy pakoljon a konyhaba is nincs ezzel gond de tuti valamivel jol fejbe kollintja magat vagy a szekreny sarkanak megy neki. A szobaba nincs veszely forras, neki van kialakitva de ott 5 percig marad el egyedul a jatekaival. Ahogy itt is irta ez sem tart orokke, valahogy atveszeljuk. :)
2010. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lappangó nátha? Az lehet,mert eléggé el van dugulva az orra,és sokat szipog. Bár ez lehet a sok sírástól is. Vettem neki ilyen tengeri sós sprét,és porszívózom is de mind kettőtől visít.
2010. okt. 1. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:

szia, az hogy eddig nem viselte meg a fogzás, az enm jelenti, hogy ezután nem fogja. eddig nyugodt volt? amúgy a mozgásfejlődés, vagy bármiylen fejlődési ugrás okozhat ilyen jellegű, látszólag ok nélküli hisztit, nálunk mindig, ha valami nagyobb változás jött, ment a cirkusz pár napig. a másik feltételezés, a szeparációs szorongás sem hülyeség. de a legvalószínűbb, hogy mindez együtt okozza. :)

az én kislányom is ilyen volt, nála is 6 hósank ezdődött ez a hülye állapot, és eltartott egy darabig, úgyhogy kitartást neked.

21 hónapos kislány anyukája

2010. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!