Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Izomtónus zavar esetén mennyi...

Izomtónus zavar esetén mennyi idő kellett a javuláshoz?

Figyelt kérdés

Mennyi idősen állapították meg, mi vált be, mennyi idő után tapasztaltatok változást?

Mi volt a problémás terület a picinek?


2023. jan. 9. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiamnál 3 hónaposan derült ki (neurológis és gyogytornász vizsgálta). Nem bírta a hasalást és a bal lábát feszítette, meg a fejét is sokszor a bal oldalra fordította. Ahogy leraktam hasra egyből ordított. Gyógytornára jártunk és pár hét múlva már szépen hasalt. A lábfeszítése sokáig megmaradt. Emiatt féloldalasan kúszott. Ezen a gyógytorna nem segített. Viszont 9 hónaposan elkezdett mászni szabályosan és ekkor már a labát sem feszítette.
2023. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
9 hónaposan derült ki hogy gond van, de csak 10 hónaposan jutottunk el dévényeshez. Feszes a nyaka és a háta, nem tud ülni, feláll ugyan de állandóan homorít, még nézni is rossz. Mutatott nyújásokat és 2 hónapot adott a teljes helyreállásra. Eddig 1 telt el, gugolásba már le tudja ereszteni magát, hajolni is próbál, meg mászásból is próbál kiülni, már majdnem éri a feneke a földet. Szóval én abszolút bizakodó vagyok.
2023. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!