Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok jó minőságű,...

Ajánlanátok jó minőságű, dönthető támlás, összecsukható etetőszéket reális áron? Aminek jó puha párnás az ülőrésze? Esetleg link?

Figyelt kérdés
Nem a a legolcsóbb sz@rt szeretném megvenni, de brendonban, meg ahol még néztem, a jó minőségű dönthető támlás etetőszékek 30 ezernél kezdődnek. Annyit azért egy kicsit soknak tartok. De kb 18ezerig elmennék, végül is sokáig fogja használni.
2010. okt. 2. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennyiért csak használtan kapsz, sajnálom.
2010. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ilyen van, nagyon szeretjük: [link]
2010. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

Szia!

nekünk a hc 21-es van és elég jó. akciósan vettük két hete 18 ezerért.

2010. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!Mi a brendonban vettük 1 hónapja ezt a fajtát,és imádom!5 hónapos most a babám szépen tud benne ülni 3 fokozatban dönthető,5 fokozatban állitható a magassága,nem pvc huzatú.Én csak ajánlani tudom,na és nem is olyan drága. [link]

A kék szinben olcsóbb,nekünk a narancs szin van.

2010. okt. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! Mindhárom nagyon jó! Szerintem a Bergon, vagy a Brendonos mellett döntünk. Nem tudom, hogy miért nem láttam ezt a brendonban.

Köszönöm még egyszer!

2010. okt. 3. 08:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat a brendonos mellett!

Nekünk is az van, és nem vennék más fajtát! Nem ül még a fiam, de nagyon jókat eszik benne! Ami különösen tetszik benne, hogy nem az az izzasztós, csúszós műanyag huzata van, mint sok más ilyen árkategóriás széknek!

2010. okt. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És le lehet mosni, ha összekeni a gyerek? Mert a műanyagnak ugyebár ez a legnagyobb előnye.
2010. okt. 3. 08:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy nedves szivaccsal letörlöm,de ki is lehet gépben mosni a huzatát.Szerintem annyiban jó még ,hogy nyáron nem izzad majd bele a baba.
2010. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

a fiamnak ez van, kerek 2 éve nyúzzuk és bírja:D

2010. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én is azt a brendonosat néztem ki a fiamnak!

Szerintem nagyon jó!

Jövö hétem megyünk megvenni..

:)

2010. okt. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!