Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit is "kérhetnék" a babónak?

Mit is "kérhetnék" a babónak?

Figyelt kérdés
Jönnek az ismerősök és a család látógatoba.Amire szükségünk van az a pelus,popsitörlő ezt már az eddigi látógatoktól megkaptuk(4 csomag pelus már van) és még 1-2 ismerős jönne de gőzöm sincs mit hozzanak(mert aranyosak voltak megkérdezték mire lenne szükségünk).Ruha van(rengeteg kicsi,nagy)és persze játék is.Van valami ami nekem így hirtelen nem jut eszembe?
2010. okt. 4. 20:26
 1/4 Adnil25 ***** válasza:

Szia. Szerintem törkendőből soa nem elég, és inkább sk legyen mint ne legyen. Esetleg (ha nem a gyógyszertári fürdetőt használjátok)fürdetőt, testápoló (télen e kiszáradt kezére, arcocskájára). Esetleg gyerekdalos cd-t, mesekönyvet....

Ha már eszi mást is akkor bébikaját vagyakár gyümölcsöket...

Ezek persze attól függnek, hogy milyen idős a baba.

2010. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van amiből sosem elég... ez popsitörlő. De kérhetsz pelenkázó alátétet egyszer használatost. vannak ilyenben előkék, kérhetsz mire nagyobb lesz mosakodó kendőt... ezek olyanok,ohgy ált nem két fillér és nagyon praktikusak pl ha majd nyaralni utazni fogtok.

Vagy az jutott még eszembe,hogy ha olyanok,ohgy egy helyről jönnek munkatárs, közös barátok stb akik egymást is ismerik összebeszélhetnek és ha még nem vettetek akkor hordozó ilyesmi.

2010. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pelenkázó táska, babaőr, játszószőnyeg babatornáztatóval, habtapi, babazene CD, puha pléd, kocsicipő, bundazsák, rágóka, forgó kiságyra. Ha még jut vmi eszembe, írok..
2010. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en mindig pelust kertem,mondhatod a nagyobb meretet ugyis kell mindig,elfogy az.na meg a popsitorlo nekem volt ugy hogy volt 30 csomagom itthon most 1 db van,hat mit mondjak visszasirom,inkabb aljon mint mindig menni a DM-be venni ami ugye tudjuk nem olcso mulatsag!
2010. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!