Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2020-as évtől előfordult,...

2020-as évtől előfordult, hogy fiút mondtak, mégis lány lett?

Figyelt kérdés

Előfordulhat e a mai vilagban ilyen? :) 3 fiam van, szintén fiút mondtak, de hátha :)

Köszi



2023. febr. 16. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Eléggé valószínűtlen.

Ugye lányt akkor mondanak, ha nem látnak valamit.

Fiút meg akkor, ha látnak valamit.


Logikusan adja magát, hogy valamit látni, ami nincs ott, jóval ritkább, mint valamit egyszerűen nem látni, mert nem veszi észre az ember.


De persze a szakember hibázhat, lehet, hogy nem optimális pozícióban van éppen a gyerek, nem a legjobb az eszköz stb.

2023. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán, de előfordul. Akkor a tuti, amikor megszületik :D

Barátnőmnek (idén szült) két orvos két különböző helyen sem mert mérget venni a nemére. Úgyhogy azért van még ilyen.

2023. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ.

A nőgyógyász az UH-képet nézegetve, vagy a szomszéd Mari néni a hasad formájából.

2023. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akadhat nekem össze vissza tippeltek 28 héten mondták, hogy tuti kislány én meg mondtam, hogy mostmár akkor is rózsaszínbe fog járni, ha kisfiu lesz igy elkezdtem vásárolni😅
2023. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

"Ugye lányt akkor mondanak, ha nem látnak valamit.


Fiút meg akkor, ha látnak valamit."


Ez így nem igaz. A 12. heti uh-n, amikor jellemzően először "tippelnek", még nincsenek leszállva a herék és nincs kialakult nemiszerv sem jellemzően, csak egy nyúlvány, ami mindkét nemnél hasonlóan néz ki. Ilyenkor egyéb paraméterek, combcsontméret, meg bizonyos szögek alapján tippelnek, mert vannak a fiúkra és lányokra jellemző értékek, de pont ezért szokták elmondani, hogy ez ilyenkor még csak tipp, 70% valószínűséggel.


Mert arányok és szögek alapján valószínű a neme, de nem biztos, viszont ilyenkor még nem látnak fütyit, amire te gondolsz. Az majd 15-16.héttől látható úgy, hogy tutira megmondják a baba nemét.

2023. febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Fordítottat ismerek.. ‘21 végén született vagy ‘22 elejên..


Lányt mondtak végig.. szülőszobán fiú lett..

2023. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nővérem lánya. A 12. heti UH-n fiúnak tippelték (4D-s nagyfelbontású UH-n, nagyon jó UH orvos), de a prena alapján kiderült, hogy lány.
2023. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hasonlóan csak egy olyan esetet hallottam 2020-ban, ahol végig kislányt mondtak, majd a születéskor gratuláltak a kisfiúhoz. Fordított esetben ritkább, hogy fiúból lesz lány.


De pl nekem is mondtak az egyik ultrahangon 35 hetesen egy olyat, hogy “kislanyok, ugye?” Én meg teljesen beijedve mondtam hogy nem, fiúk.

Már kórházban voltam akkor egy hete, ikreket vártam, és csak áramlást néztek akkor, nem néztek mást. Szemből látta a B babát egy pillanatra, és abból ezt gondolta. De végül fiúk lettek, ahogy minden alkalommal is mondták előtte.

2023. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Barátnőm tavaly így járt.

Nem volt dokija, sztk-ba járt

18, 30.heti uh-n lányt mondtak neki. 2 külön doki.

Majd 32hetesen (mikorra megvolt a rózsaszín babakocsi), a babamozin közölték, hát őőő fiú...

Fia van :D

2023. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Éppen 2020-ban. Először kisfiúnak látták, utána kislánynak mondták, végül kisfiú lett. 😀
2023. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!