Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szörnyű anya vagyok, ha éjjel...

Szörnyű anya vagyok, ha éjjel hagytam sírni a 10 hónapos fiamat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azzal szórakozik,hogy éjjel vagy óránként ébresztőt fúj,vagy hajnalban felébred és nem akar a kiságytól elengedni.Én meg már hulla vagyok.Ma hajnalban is ezt csinálta,de nem fájdalmas volt a sírása,hanem unatkozott és fel volt háborodva,hogy nem megyek oda.De kb 15 perc után abbahagyta,negyed órás hatásszünet,majd újrakezdte.Eltartott kb 1 órát,aztán elaludt.
2010. okt. 5. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nem vagy az.De ilyenkor azért be kell menni hozzá hogy lássa hogy a közelben vagy.Ne vedd fel,ne szólj hozzá,ne kapcsolj villanyt.Fektesdd vissza,takard be,és gyere ki.Ezt lehet meg kell csinálnod párszor,de egy idő után rájön hogy felesleges felkelnie.
2010. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Hát, ha sűrűn ezt csinálja, te pedig 1x ezt csináltad, az nem helyes, de teljesen érthető, fáradtsággal magyarázható.

Az én elvem azonban az, hogy nem szabad sírni hagyni.


Esetleg megpróbálhatnád az esti lefekvési időt későbbre csúsztatni, hogy mélyen, pihentetően és jól aludjon.

2010. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 10 hónapos korától csinálta ezt 11 hónapos koráig. Én mindig bementem, volt hogy ki is vettem, volt hogy hajnal 2-től köztünk aludt. Éjszakánként 3-4x sírt fel, majd egyszer csak abba maradt, amúgy 5 hónapos korától aludta végig az éjszakát. Lehet hogy nektek is pár hét és ismét végig fogja aludni az éjszakákat.
2010. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

jól tetted. nem lesz semmi baja.

lehet, hogy innentől kezdve befejezi az éjszakai hisztijeit, mert ez hiszti, az egyértelmű.

2010. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Hát, szerintem nem helyes, ha nem mész be, ezzel csak erősíted benne, hogy senkire nem számíthat, ha valami baj van. 2-3 napig ébred és sír, aztán rájön, hogy felesleges, mert anya nem jön úgysem.


Ennyi idősen nem azért sír és hív téged, hogy bosszantson, bár te ezt valószínűleg így éled meg. (már a szóhasználatodból ítélve is: szórakozik, ébresztőt fúj, unatkozott, hatásszünet...)

2010. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én azt mondanám,hogy is is.Ha tényleg tudod hogy nincs semmi baja,nem a foga jön,nem beteg,nem fél,nem szomjas,csak játszik,akkor igen.én is csináltam ezt de én 5 perc után bementem hozzá,és megsimogattam,lefektettem,majd megint kimentem.lehet jó dolog sírni hagyni,de én ezt nem tudom megcsinálni.ha 50 * kell bemennem akkor annyiszor megyek be.
2010. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.egyelőre még egy szobában alszunk,nincs megoldás külön szobára.sajnos próbáltam a lefekvés idejét eltolni,de akkor csak azt értem el,hogy kiment az álom a szeméből és zsúrozott 11-ig,aztán éjjel ugyanúgy kelt,másnap meg tiszta zizi volt a fáradtságtól.
2010. okt. 5. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!