Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kérdez valaki, ha utána...

Miért kérdez valaki, ha utána nem válaszol a válaszolók kérdéseire?

Figyelt kérdés

Bírom, amikor valaki feltesz egy kérdést, és visszakérdez egy válaszoló, mivel a kérdező nem sok mindent írt, és így talán jobban megismerhetnénk a problémáját, és akkor a kérdező nem válaszol egyikre sem. Akkor miért kérdez? Vagy ha kérdez, akkor tegye fel bővebben, hogy ne kérdezzenek vissza a válaszolók.

Én is segíteni szerettem volna egy kétségbeesett anyikának, de amikor vissza kérdeztem (mert sok mindent nem árult el), akkor meg nem válaszol.....így nem lehet segíteni...

(jó gondolom, biztos van, aki elutazik, vagy beteg lesz, vagy a gyereke beteg, vagy akármi....nem erre gondolok)


És a kötözködősök kedvéért: lehet, hogy olyan anyuka is olvassa ezt, aki nem szokott vissza válszolni, akkkor talán elgondolkodik....talán....


2010. okt. 5. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan kérdezők is vannak, akik csak a pontokra hajtanak, kérdeznek minden hülyeséget és egyáltalán nem érdekli őket a válasz. /ez nem feltétlen a Te esetedre vonatkozik/
2010. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem is olvassa.Ha nem rendszeres kérdező lehet el is felejti,hogy ő ezen az oldalon járt.Meg hát amit te is írtál,van amikor minden összejön az embernek és nem tud válaszolni.én általában reagálok,ha mást nem egy köszi mindig ott van a végén.
2010. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt én is nagyon utálom!Főleg ha vmi cucc kell neki,aminek utánanézek a neten,h hol van,mennyiért,és belinkelek neki vagy 5 félét,és nem szól egy szót sem,h jó e kell e neki stb.Nem köszönetet várok,csak azt,h vmit visszajelezzen h érdemes volt e kutakodnom!
2010. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, az első válaszoló hogy érti azt, hogy a pontokra hajtanak?
2010. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

szerintem a %-ra gondolt.

és igen, én is linkeltem már be pár elérhetőséget, vagy keresem a neten a lehetőséget, belinkelem, és nem köszöni meg....ez olyan bosszantó...és akkor így segítsen az ember...

szerintem sokszor ezért sem válaszol annyi anyuka a kérdésekre, mert elegük van.

2010. okt. 5. 11:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Kérdez valaki, de szinte semmilyen információt nem ad meg, és ha egy válaszoló kérdez, hogy jobban tudjon segíteni, a kérdező nem válaszol rá. Ez szerintem nem fair.
2010. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is belefutottam már párszor ilyenbe. Na meg azt is imádom, hogy jó sok válasz, tipp, ötlet érkezik a kérdésére, és annyit sem képes odabiggyeszteni, hogy kösz.
2010. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
milyen pontra, én milyen %-ra?
2010. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok...Valamelyik nap is feltettem nektek egy kérdést babám izzadásával kapcsolatban,és azóta most tudtam bejelentkezni...Szóval,van olyan,hogy egy-egy anyukának nincs ideje napokig válaszolni,nekem például most beteg a kisfiam.DE!!!!Én bunkónak is érzem magam,hogy még csak meg sem köszöntem a segítséget,sok kérdezőt viszont ez nem is érdekel.Ők kérdeznek,mi válaszolunk és ennyi...Persze nem kötelező válaszolnia a kérdezőnek,de én néha szívesen venném,ha megírná,hogy bevált-e a tanács,amit adtam...Vagy,ha kérdezek,többet árulna el a problémájáról,hiszen kevés információval nehéz segítenünk...
2010. okt. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, 3 pontot kapsz egy kérdésért 1 pontot a válaszért. Van egy Toplista. A %-csak akkor nő, ha a válaszoknál a kérdező vagy valaki megnyomja a zöld kezet.

Én mindig megköszönöm azoknak akik veszik a fáradtságot és válaszolnak nekem. Ilyenkor még a zöld kezet is megnyomom mindenkinek a választól függetlenül, mert van olyan akinek ez számít.

2010. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!