Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » TSMT 1 éves kor alatt?

TSMT 1 éves kor alatt?

Figyelt kérdés

Dévény tornára járunk megkésett mozgásfejlődés miatt, egész jól állunk a kezdetekhez képest, még 1 alkalom van hátra. A tornászunk javasolta hogy esetleg próbáljuk ki a TSMT-t a későbbiekben.

Szerintetek van értelme 7 hónaposan belevágni a TSMT-be?

Vegyes tapasztalatokat olvastam eddig vele kapcsolatban. Szerintetek nem korai?


2023. febr. 24. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi jártunk, először egyszerre a dévénnyel 1,5 hónapig, aztán kb. 2 hónapig csak a tsmt-t csináltuk. Szerintem nagyon hasznos volt együtt. A lányom, aki 6 hónaposan nem fordult, csak hasra (és azt is csak az egyik irányban) 1 évesen stabilan járt.
2023. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ajánlja akkor menj!!! Csak jót teszel a babáddal.
2023. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel abszolút nem ártunk a picinek ha kipróbáljuk?
2023. febr. 24. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért ártaná? Labdán fogod ringatni, takaróban hintáztatni, gördeszkán tologatni,földön hengergetni, ilyesmi. Semmi nincs benne, ami ártana, a dévénnyel ellentétben ez nem is kellemetlen nekik, sőt az én lányom élvezte is. 1. vagyok.
2023. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk, úgy néz ki tetszett a picinek.
2023. febr. 28. 15:13
 6/9 anonim válasza:
0%
Gyogypedagogus vagyok es ha azt hiszed hogy ez hasznal akkor jo nagy hulye vagy..
2023. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy "valóban" gyógypedagógus kulturáltan kifejtené a véleményét, vagy osztaná meg a tapasztalatait mint sem így nyilvánuljon meg.
2023. júl. 14. 14:02
 8/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Pont ez jutott eszembe, Kérdező.
2023. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
#7 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
2023. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!