Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveg probléma?! Kérlek...

Cumisüveg probléma?! Kérlek segícsetek

Figyelt kérdés

hogyan szoktasam rá a cumisüvegre?például ha bibóvédövel szoptatnék akkor rá szokna

fontos lenne mert már 5 hónapos a babám és lassan nem lesz már elég a tejem


2010. okt. 6. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 3,5 hónaposan "kellett" bevetnünk a cumisüveget, akkorra fogyott el a tejem. Nem ment könnyen, de hidd el, ha megfelelően éhes lesz, elfogadja. Lehet, hogy már elsőre elfogadja, de ha nem, akkor óránként megpróbálod.. előbb utóbb rá fog cuppanni, mert rájön, hogy nincs más.
2010. okt. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk az avent cumisüveg vált be, ilyen korban 3- as cumival.

Kevés volt a tejem, elfogadta mert éhes volt!

2010. okt. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cumizik a babád? Az én kisfiam is azt a faját fogadta el,amilyen a cumija(Nuk).Próba szerencse. Drukkolok. Majd írd meg mi volt!!!
2010. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is azonos cumit és cumisüveget használok. Ám én is azt hittem kevés neki a tejcsim és tuszkoltam a szájába a tápot, de nem kellett neki. Azt hittem a cumisüveg zavarja, de csak nem volt éhes, mégis annyi elég volt amennyit evett belőlem. :) Késöbb mikor cici után próbálkoztam és éhes volt azonnal rákapott a cumisüvegre minden szó nélkül. Próbálkozhatsz, a lényeg, hogy ne csinálj nagy a dag tápot, inkább 2x, 3x csinálj utánpótlást, mint nagy adagot kiönts. Én sokat kiburítottam a mosogatóba, míg igazán megéhezett a gyerköc.
2010. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

arol van szó hogy inkáb éhezik minthogy cumisüvegből egyen

5 órát is ki bír akár,tőbet nem probaltam mert nem mertem

nem is cumiszik csak néha

a cumija márkája azonos az üvegével,próbáltunk már minden fájtát

2010. okt. 6. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!