Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekülés mellé bébihordozó...

A gyerekülés mellé bébihordozót is érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nem egy könnyű darab a babával együtt és inkább a babakocsival fogunk közlekedni és nem autóval.
2008. jan. 5. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem használod,akkor miért dobnál ki több ezer forintot fölöslegesen?Én a hordozókendőt részesíten előnyben:)
2008. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vegyél, nagyon nehéz ezeket cipelni. Nekünk a kocsiban van egy (ilyen gyerekülés szerű bébihordozó), azt ha nagyon muszáj, ki lehet venni, de nem jó abban még öt percig sem vinni a gyereket. A jó babakocsi olyan, hogy befér a kocsiba az első vagy a hátsó ülésre összecsukva. Két-három hónapos kora után pedig már viheted kenguruban is, ami sokkal több mozgásszabadságot ad. Nekünk mondjuk van itthon egy hordozónk, de abba csak úgy a lakásban szoktam beleültetni, ha mondjuk kint vagyok a konyhában, mert egy nagy dög rácsoságyat nehéz lenni kituszkolni egy ilyen miniatűr konyhába. De ezt amúgy is kaptam, pénzt nem adtam volna érte, nem olcsók ezek.
2008. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A bébihordozó egy rendkívül jó találmány. Nálunk nagyon sokat volt használva. Pl. ha egy nyugis kádfürdőt szerettem volna venni, akkor betettem a 2-3 hónapos fiamat a bébihordozóba és bevittem magammal a fürdőbe. Nem kellett kiugranom a kádból mert esetleg pont akkor ébredt fel és sírva fakadt mert nem látta anyut. Ugyanígy volt ha ki kellett mennem főzni, vittem a bébihordozót a konyhába és a kicsi így mindig szem előtt volt, mindig velem volt. Ugyanis az én fiam születése után nappal nemigen aludt, mindig fennt volt, szüksége volt arra hogy ne legyen egyedül, viszont elvolt a hordozóba és nem szokott kézbe. A hasfájós időszkában is jó volt mert befúrtunk az ajtófélfába két kampót rá kötelet karabínert és máris készt volt a hinta, mely nagyon jól bevált minden nyűgös időszakban. Ráadásul remekül illeszthető a babakocsikba is és az autóban sokkal kényelmesebb 6 hónapos korig mert csaknem fekszik a baba benne nem úgy mint a gyerekülésben.
2008. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem jó ha van. Bár mi autósülésnek használhatót vettünk, 13kgig jó. Használtan vettük, nagyon utálom, mert marha nehéz és kényelmetlenül ül benne a baba.
2008. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!