Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák,10 hónapos babának...

Anyukák,10 hónapos babának hogy lehet elkészíteni a padlizsánt úgy, hogy finom legyen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én padlizsános-cukkinis lecsót csináltam, amiből kapott, máshogy még nem készítettem neki.

1 kisebb fej hagymát üvegesre párolok pici olajon, rádobok 3-4 szem leforrázott, lehéjazott, felkockázott paradicsomot, rá a pucolt és feldarabolt cukkinit és padlizsánt, és kevés kicsumázott, feldarabolt paprikát. Csipet só, pici biovegeta, és készre párolom. Rizst és pár karika jó minőségű virslit rádobok még 10 percre, és fedő alatt készre főzöm.

A babának a paprika kivételével az egészből lehet adni.

2010. okt. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jól hangzik, ebből még én is ennék, pedig nem vagyok egy padlizsán-rajongó :-) Köszi.
2010. okt. 8. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!