Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Atópiás dermatitiszre használt...

Atópiás dermatitiszre használtátok már a creme elocomot? Tapasztalatok? Ung boraxatum és ung burowi van benne.

Figyelt kérdés
Kisfiam 7,5 hónapos.A cremor aquosa nem vált be,mert jobban kijönnek a bőrén a foltok.Gyógyszertári fürdetővel fürdetjük,ami jó,de ugye hidratálni is kellene a bőrét.Próbáltunk már sokféle krémet,most ez érdekelne,hogy kinek,hogy vált be?
2008. dec. 29. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs kisbabám, remélem olyan is ír majd:) de a húgomnak kiskorától kezdve volt ilyen baja, sajnos és kb. ez volt hosszú ideig az egyetlen krém, ami bevált, neki legalábbis nagyon jó volt.
2008. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azt mondják az Babé omega 3 és 6 is nagyon jó.
2008. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok.
2008. dec. 29. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is atópiás dermatitiszünk van igaz nekünk olyan 2 évesen kezdődött most 3.5 éves. Pont ma vettem neki Linola fett olajat( Fürödni), és Babé testápolót. A babét már használtam azt lehet újszülött kortól, szerintem nagyon jó de drága 3500 volt. Amúgy eddig én is a gyógyszertári fürdetővel fürdettem de azt nem szerettem kenegetni. Pedig az is hatásos. ja még ezt találtam SANATOPIC. Ez is jó lehet. B.U.É.K.
2008. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Linola fett krémet használunk most,az is jó,de ahhoz,hogy naponta kétszer kenjem vele egy kicsit drága(50 gramm és 1500 ft körül van).Fürdető olajat még nem használtam,de azt is ajánlották az orvosok.
2008. dec. 29. 14:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Na én azért nem vettem kenegetésre ilyen kis kiszerelésű krémet, hanem testápolót( babe 500 ml.) a lényeg fürdesd valami olajossal vagy a gyógyszertári krémmel, és hidratáld minden nap, ne zsíros krémmel, az egész testét. Ja most olvastam valahol hogy a linolának van testápolója.(linola milch).Szóval én inkább valami nagyobb testápolót vennék ami szintén nem olcsó de talán egy fél literes elég lesz egy pár hónapig.
2008. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok, végülis nem is a kérdésedre válaszoltam.Mi is kaptunk elocomot, azt nem szabad nagy területen kenni mert szteroidot tartalmaz,amugy jó nagyon!!De én már nem megyek el dokihoz inkább tényleg a bőr karbantartása a célom, hidratálás! Ja meg nektek is télen jön ki inkább??? Mert nekünk nyáron semmi bajunk.Amugy biztos tőlem örökölte, mert nekem is volt, de már elmúlt, úgyhogy ő is biztos kinövi.
2008. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából nekünk ez az első telünk,kb. 3 hónapja kűzdünk ezzel a problémával.Próbálkozunk mindennel mi is.A dokinő is ezt tudta csak mondani,hogy kísérletezni tudunk melyik válik be.A te babád mennyi idős?
2008. dec. 29. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja bocsi tényleg ti még kicsik vagytok, nekem van egy 5 hónapos kisfiam , a kislányom aki ekcémás ő 3.5 éves. Most egy pár választ én írtam neked. Érdekes mert a kisfiam bőre teljesen más, a kislányomnak már ilyen idősen is érzékenyebb volt. Hátha neki nem lesz ilyen problémája. Nekünk tényleg azt mondták nyáron jobb lesz és így is van, majd meglátod. A napfény jó hatással van.
2008. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!