Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám nagyon rossz...

8 hónapos babám nagyon rossz alvó mostanában, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már 7 foga kinn van, amikor jöttek a fogacskák, akkor sem volt ilyen durva a helyzet, mint most. (Én úgy látom, hogy most nem jön foga, nem folyik a nyála, nem piros az arca.)Éjjel 1-2-maximum 2,5 óránként eszik, ami még talán kibírható is lenne (nehezen), de szinte nem lehet letenni, mindig felébred, ha az ágyába teszem. Ha sokat várok ki, az a baj, ha keveset, az a baj. Olyan, mintha nem merne elaludni, minél álmosabb, annál inkább nehéz! Most van a szeparációs félelem-időszaka, nem gondoltam, hogy ez ilyen húzós! Ez lehet az oka? Régen, ha letettem, hasra fordult,a pelenkát begyűrte a szájába és aludt, most meg a félálomban cicizés után a hasra fordulásra ijed fel! Néha annyira behergeli magát, hogy 2 órát fenn vagyok vele. Sok mindent kipróbáltunk már, nap közben több cici, kevesebb cici, több püré, esti püré, tovább fennmaradunk, párásítás, hűvösebb levegő, melegebb öltöztetés (20 fok van a lakásban, a férjem nem enged melegebbet), estefelé kevesebb inger, apa is dajkál, de csak én kellek neki, és már teljesen ki vagyok purcanva. Hozzátartozik, hogy útban van a kistesó, lehet, hogy a tejem már nem ízlik neki, de ugyanakkor lelkesen szopizik, és ott mindig megnyugszik! Már nem tudom, mit csináljak, a Suttogót kéne olvasnom??? Egy szobában, de külön kiságyban alszik, nem szeretném magunk mellé venni, mert így sem férünk el, és akkor még ennyit sem fogok aludni, és már így is iszonyú türelmetlen vagyok szegény picikémmel a kialvatlanságtól. Amikor már harmadszor teszem vissza a cicire, persze totál kimegy az álom a szememből, és bevallom, mérges vagyok rá ilyenkor. Aztán persze megijedek magamtól és lelkiismeretfurdalásom van. Nem sokáig bírom már tovább...
2008. dec. 29. 12:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!