Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Léna gyakori kutya név?

Léna gyakori kutya név?

Figyelt kérdés
A listánkon van az Elena név amit Lénának becéznénk. Aztán szembe jött velem egy poszt, kinek hogy hívják a kutyáját és minden második kutya neve Léna volt. Tetszik még az Olívia , Johanna, Hanna, Natália, Liána

2023. máj. 7. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Én egy ilyen kutyát sem ismerek, embert viszont kettőt is, nem hallottam soha, hogy emiatt kritizálták volna őket. A férjem viszont Artúr, amire még az ismerősök is azt mondják, hogy kutyanév, sőt a férjem mostohaanyja direkt Artúrnak nevezte el az új kutyájukat, de ez sem volt nagy hatással a férjemre, gyerekkorában sem. Senki nem mondta a szemébe, hogy szia, Artúr vagyok. De hiszen az egy kutya név. Úgyhogy szerintem ettől nyugodtan hívhatjátok így. :)
2023. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Egy kutyát sem ismerek Léna névvel, ellenben Nikoletta a macskám és a másik háromnak is emberi nevet adtam. Nem hiszem,hogy számítana és innentől csak állatok fogják őket viselni.


Léna rokonom van, tünemény és ha nem viselné már a családban valaki ezt a nevet simán adnám én is!

Bármilyen korban viselhető név!

2023. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
2 kutyát is tudok ezzel a névvel.
2023. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Agility versenyekre járok, kutyás körökben mozgok és egy Léna nevű kutyát sem ismerek.
2023. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép név a Léna (embernek). Kutyát nem tudok ezzel a névvel. Inkább a Lunát hallom kutyások és macskások körében, a Lénát nem.
2023. máj. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy Léna nevű lóval találkoztam.


De a kisfiúnk Sámuel, Samunak becézzük. A fővárosi állatkertben Samunak hívják a kiselefántot, az öreg aligátort, találkoztam már tengerimalaccal akit így hívtak, meg a minap egy kutyussal.

De nem érdekel, nekünk tetszik, mindenki másnak meg szíve joga azt gondolni amit szeretne :)

2023. máj. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az állatoknak adnak emberi nevet nem pedig fordítva. Én leggyakrabban a Zsuzsi, Szuzi nevet találkoztam kutyáknál, de ez a régi divat szerinti. Az újaknak az újhullámos ritka kétszótagú emberi neveket adják akik az ilyet szeretik pl. Zara yorkiknak meg ilyenek. De ez ne tántorítson el, a gyereked nem lesz kutya mindenki látni fogja. Ha csúfolni akarják akkor fogják más ezer dolog miatt.
2023. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi fiunk is Sámuel/Samu, két sünit ismerek ezzel a névvel, gyereket viszont egyet sem. :D De nem zavar egyáltalán. A teknősünket Tóbiásnak hívják. Amúgy ha valaki állatnévként is asszociál a Lénára, egy hónap ismeretség után úgyis felülíródik.
2023. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ismerek egy Léna nevű kutyát, de nem zavar, szerintem gyönyörű név. Én szívesen viselném ezt a nevet.
2023. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ismerek ilyen nevű kutyákat.

De ismerek sok Lilit, Szofit, Benit is. Ezek se kutyanevek azért, mert újabban kutyáknak adják.

2023. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!