Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 vagy 4 kereku? Tapasztalatok?

3 vagy 4 kereku? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A 3 vagy a 4 kereku esernyore csukhato babakocsi a jobb es miert? Kertes hazban lakunk es a kornyeken akad nehezebb "terep" is. Espiro Magic 3 vagy Magic 4 legyen? Kinek mi a tapasztalata? Esetleg hasonlo arkategoriaju mas markaju kocsi? Rengeteget bekavezunk. Egyebkent a lanyom 10 honapos es imad babakocsizni. Valaszokat elore is koszi.
2010. okt. 11. 01:47
 1/8 anonim ***** válasza:
3 kerekű! Nekem azt könnyebb tolni, irányítani. Arra megy amerre akarom.
2010. okt. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi több,mint 1 évig használtuk az Espiro Magic 3 kocsinkat,jobb kocsink nem is volt,és nem is lehetett volna.

Könnyen toltam,a fiam is imádta:)

2010. okt. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is BKV-hoz kerestem sport kocsit, és majdnem megvettem a magic 4-et. De szerencsére nem az lett a nyerő. Nem azért mert bármi baj lenne vele, egész egyszerűen ahhoz túl nehéz, hogy buszra, villamosra cipeljem. És nem is igazán esernyőre csukódik, hanem félig lapra, félig ernyőre.


Én végül használtam vettem egy Peg Perego Aria-t. Ez egy álom babakocsi BKV szempontból. Egyébként is, de ez tényleg nagyon könnyű, jól is néz ki, simán felrakom egyedül is a lépcsős buszokra gyerekkel együtt. Ez 4 kerekű.


Viszont ha rosszabb terepen többet jártok, érdemesebb a 3 kerekű, aminek a kerekei is elég nagyok. Az első kocsink Chippolino Futura. 3 db nagy kereke van, és azzal még nem találtam olyan terepet, ahol elakadtam volna. Nem is kellett volna mellé másik kocsi, csak kicsit nehéz a BKV-n való utazáshoz. Ezért szántam rá magam végül egy könnyű sport kocsira, és ezért vettem csak használtan. Itthon viszont (budai hegyek), ha megyünk sétálni, csak a Chippolino-val szeretek menni.


Nem egyszerű, próbálj mérlegelni, hogy inkább a BKV-n legyen egyszerűbb közlekedni (oda egy nagyon könnyű súlyú, kicsi babakocsi való szerintem, kicsi kerekekkel), vagy a hepehupás terepen (ahova viszont jobban jársz egy 3 nagy kerekű darabbal)!

2010. okt. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk 3 kerekű van, nagyon könnyű irányítani egy kézzel, de a lényeg, hogy nagy kerekei legyenek!!!! a miénk az, és minden terepen eltolom könnyedén!
2010. okt. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenki hasznos valaszat. Vegulis a tomegkozlekedes a fo szempontom, ugyanis van egy graco "terepjaro tankunk", ami idealis hepe-hupara, de az egy lapra csukhato bohom nagy kocsi es meg sem probalom gyerekestul megemelni, mert tuti osszesz@rnam magam-:) Ez a peg perego aria jo kis kocsinak tunik, csak kicsit borsos az ara. Hasonlo fekvesu olcsobb nincsen? Erdekelnenek tovabbi tapasztalatok. Koszi elore is.
2010. okt. 12. 01:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én írtam a PP Aria-t! Elhiheted, hogy én se adtam ki annyit érte, amennyiért pl a Brendon-ban kínálják. Ha nem találtam volna használtan nagyon jó áron, akkor nem ilyet veszek. Ha esetleg nem idegenkedsz a használt babakocsitól, akkor nézz szét babaszoba.hu-n, expressz.hu-n, nagyon jókat lehet kifogni! Én a babaszoba.hu-n vettem 13.000-ért esővédővel, szunyoghálóval, napernyővel.


Ha mégsem szeretnél használtat, akkor belinkelem, hogy nálam mik voltak még esélyesek. Ezeket újonnan néztem, jóval olcsóbbak, mint az Aria új ára, de hasonló könnyű kis kocsik:


Ez ernyőre csukódik, és 6,5 kg:

[link]


Ez is ernyős, és 6 kg:

[link]


Szintén ernyős, 6 kg (nekem az új kocsik közül ez volt a favorit!):

[link]


Ez is tetszett, ez hasonló árkategória, mint az espiro magic:

[link]


Ez ugyan lapra csukódik, de ez is 6 kg:

[link]


Ezekről tapasztalatom sajna nincs (csak ezek tetszettek), mert hamarabb rábukkantam az Aria-ra, minthogy elkezdtem volna boltokat járni, megnézegetni, kipróbálni ezeket a kocsikat!

2010. okt. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utso, te egy angyal vagy! Koszi a tuti linkeket. Az Easy Go es a Bebecomfort egesz jo kis kocsinak tunik.

Ha vkinek van tapasztalata a belinkelt babakocsikrol, megkoszonnem ha megosztana velunk.

2010. okt. 12. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! Örülök, hogy tudtam kicsit segíteni! Sok sikert a választáshoz! :)
2010. okt. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!