Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babával milyen...

4 hónapos babával milyen arányban kell 3 órás étkezések között játszani/altatni/önálló játékot beiktatni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mennyit kéne aludnia, mennyit játsszak vele.

Ti hogyan csináljátok/tátok?


2010. okt. 11. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy, ahogy a babád igényli! ne kényszeríts rá semmit, látod úgyis, hogy mikor álmos, éhes és meddig érdekli a játék. erre nincs szabály.
2010. okt. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd nyugodtan a kiságyában,valamilyen játékkal. Közben te végezd a dolgodat. Játszásra csak a délutáni órákban szakíts időt! Nem kell vele állandóan foglalkozni,hadd ismerje meg egyedül,az igényei szerint a környezetét. Sokkal önállóbb lesz így. Ha állandóan vele foglalkozol,akkor soha nem lesz időd semmire.
2010. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát, igen, már itt tartunk. Bár főleg a sok bukás miatt, újra és újra fel kell venni..

De, van az a nyöszörgés, ami olyan, mintha unatkozna, a végén pedig behergeli magát. Szoktam vele sokat beszélgetni, játszani, de néha muszáj lenne leraknom, és ha elkezd nyöszörögni, akkor nem tudom, hagyjam-e, akkor rossz anyának érzem magam, vagy vegyem fel, beszélgetni, Viszont így semmire nem jut időm.Eléggé ki is vagyok..

2010. okt. 11. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:
nem azért kezd el egy idő után nyöszörögni mert elfáradt,elálmosodott??Az én babám csinálja ezt mikor már azt akarja,hogy vigyem el aludni!Olyankor felveszem,énekelek neki,simogatom a hátát(tehát a lényeg az,hogy ellazuljon a felpörgött játék után)és beviszem a szobájába,beteszem a kiságyába,megpuszilom és kijövök!Az esetek 99%-ba már nem is kell többet visszamennem,max 1X-2X,hogy cumit adjak,és már alszik is mint a bunda!Remélem segítettem!
2010. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,azt elfelejtettem,hogy ma 5 hós,de ez szinte a kezdetektől így van!
2010. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!