Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chicco púderillatú babakölni...

Chicco púderillatú babakölni jó illatú?

Figyelt kérdés

#parfüm #Chicco #Babakölni
2023. jún. 6. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ne használj ilyen baromságokat. A babáknak nem kell kölni. Sőt, allergiát is okozhat.
2023. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem sem kéne használni. Teljesen felesleges sőt káros, mert a baba alig érzi így a környezete (pl.anya stb) természetes illatait ami fontos lenne neki fejlődése szempontjából.

Ugyanígy semmi illatosított kozmetikumra, öblítőre sincs szüksége.

2023. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek nem érzékeny a bőre, de az én ruhám mosógél illatát nem bírta elviselni. Fordult el tőle, üvöltött, valószínűleg túl sok volt neki. Aztán nagy nehezen rájöttünk, mostmár mindent illatmentesen mosunk és így nincs probléma. Az ágyneműnkhöz szoktam illatgyöngyöt tenni, azt is látványosan kerüli. Úgyhogy valószínűleg, ha nem is ilyen érzékeny az összes baba, és ha nem is lesz allergiás az anyagra, valószínűleg nem szereti semelyik az erős szagokat. Képzeld milyen érzékeny a szaglása, ha két anyatej illatáról is tudja, hogy melyik az anyjáé. Én kb azt alig érzem, hogy volna illata.
2023. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is utálta, ha valaki agyonillatosítva fogta meg.

Nekik fontos tájékozódási pont a szaglás, hiszen azzal is be tudnak azonosítani embereket.

Meg könyörgöm. Egy babának természetes babaillata van. Ne nyomjuk már el valami pacsulival.

2023. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Jajj igen, a 4-es amúgy teljesen jogos. Annyira finom illatuk van, amíg tejet isznak.
2023. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az enyém most lesz egy éves :)
2023. jún. 6. 18:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébkent igen, imádtam én is a szopis baba illatot, csodálatos 😚😚😚
2023. jún. 6. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Egy évest sem kell parfümmel fújkálni. Minek?
2023. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!