Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel szeret játszani egy 1 éves?

Mivel szeret játszani egy 1 éves?

Figyelt kérdés
Hamarosan szülinapja lesz a tesóm fiának. Kérdeztem őket, mit vegyek neki, de nem tudtak mit mondani. Az autók annyira nem köti le a figyelmét, amivel épp szeret játszani, ez a gyűrűpiramis (rúd, amire a karikákat kell rakni), meg pakolgatni, rágcsálni mindent. Mászik a lakásban, közben van valami a kezében. Nekem nincs még gyerekem, és elég ötlettelen is vagyok így, hogy ők sem tudnak konkrétat mondani. 10 max 15ezer lenne a keret a játékra. Köszi ha tudtok ajánlani valamit!

2023. jún. 14. 08:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Veletlenul elkuldtem a felenel,bocsi.

Szoval ajandeknak ezek nem jok,de pl magy meretu lego,

Esetleg kerti hinta,homokozo jatek ...mi ilyesmiket kaptunk a szulinapra

2023. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen az a fa puzzle kisfiam imádja mai napig.puha kocka pl

1#

2023. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam akkor kapott rá a matató kockákra. Mint a Fisher Price mókakockák, de vannak hasonlók sok gyártótól.


Másfél éves most, most kezdi élvezni a játék fűnyírót, gyerek babakocsit, csattogó lepkét (műanyag, kinti játék, bent megbolondulsz tőle). Egy bilibo is belefér a keretbe, az bent is jó.


Lehet már filctollat, ilyesmit adni. Filctollból az a jó, amelyiknek nem megy be a hegye könnyen. Én mindig a Pepco-ban veszek ilyen 600 Ft-os jumbo filctollakat. Kukucs könyvek sok gyereknél népszerűek, viszont elég gyengék, könnyen szakadnak.


Kalapálós játékot most kapott húsvétra, de ha ilyet vennél, kérdezd meg a szüleit előtte. Különben sokat fogsz csuklani, mikor a kisded reggeltől estig csak azzal akar játszani.

2023. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!