Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar visszafordulni...

Miért nem akar visszafordulni a kisfiam?

Figyelt kérdés

Hátról hasra mindkét irányba fordul, de vissza nagyon nem akar. Ma tölti a 6 hónapot. Sokszor visszaforgatom, de olyan mintha nem akarna visszafordulni. Szépen nyúl hason a játékok után.

A hátról hasra forgás és a hasról hátra forgás megindulása között mennyi idő szokott eltelni?

Aggódom.



2023. jún. 16. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
A lányom pont ugyanígy volt. Én elvittem dévényeshez. Feszes volt a válla, a törzse pedig hipoton. 2,5 hónap dévény és tsmt tökéletesen helyrehozta. Én megnézetném a helyedben, lehet az is hogy semmi gond és megnyugszol, ha pedig van, akkor gyorsan meg fog oldódni.
2023. jún. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fiam is csak az egyik oldalra fordult át, amikor betöltötte a 6 hónapot. Pár héten belül sikerült neki. Még egy kicsit érdemes várni. Ha egy hónapon belül nincs változás, fel lehet keresni szakembert vagy beszélni védőnővel, ő mit ajánl. Nekem ő mondta 6 hónapos státuszon, hogy ne aggódjak, valószínűleg csak kicsit késésben van.
2023. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!