Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kamilla tea jó a hasfájàsra?

Kamilla tea jó a hasfájàsra?

Figyelt kérdés

3 hetes a babám, iszonyatos görcsei vannak hogy bele rándul mindene..

Nem tudom már mit csináljak vele, a mecsek tea nem jó neki..

Én a kamilla teára gondoltam...



2023. jún. 20. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy 3 hetes babának semmilyen tára nincs szüksége. Orvos mit javasolt? Remélem nem az ő szuper ötlete volt a tea…

Espumisan csepp, biogaia csepp? Az az igazság, hogy ha ez kólika, akkor azon sajnos csak az idő segít.

2023. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Én fiamon is espumisan csepp segített. Néha picit jobb lett a köménymag teától.
2023. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szarok nem valóak 3 hetes babának, sőt 3 hónaposnak sem.

Espumisan csepp, vagy laktáz csepp, biogaia, de ha hasfájós a fejedre is állhatsz majd 3-4 hósan jobb lesz

2023. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a kamilla tea semmiképp sem jó egy ilyen pici babának.

Azt megkérdezhetem, hogy honnan tájékozódsz a szoptatásról? Olvastál könyvet, cikkeket, netán az idősebb nőrokonok adnak tanácsot? Védőnőhöz, gyerekorvoshoz tudsz fordulni a kérdéseiddel?

2023. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Édeskömény tea. Mi az elején adtuk is neki. Most már csak anyatejen keresztül megy neki.

Illetve ha anyatejes akkor 2 hétig próbáld meg a tej mentes diétát, ha az sem használ akkor a teljes tejmentességet..

Ha tápszeres akkor a laktózmentes tápszert.

2023. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Biogaia ra meg egy szavazat. Nekem a vedono semmire sem ajanlotta a kamilla teat. Azt mondta fertozottek a kamilla mezok is. Allergizal kivul belul. Mar szemet sem szabad mosni vele, max a kismacskának.
2023. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül nem adtam neki, hanem vettünk egy infacol-t na az ugy néz ki hogy be válik... Majdnem minden cici után csinál egy jó nagy csomagot 😅 és semmi baja utána!

De köszönöm a válaszokat


(Espumisan nem volt jó, jobban görcsölt tőle)

2023. jún. 23. 22:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!