Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam fogzik és nagyon...

A kisfiam fogzik és nagyon nyűgös. Ha nincs hőemelkedése, azért adhatok neki Nurofen szirupot fájdalomcsillapítóként?

Figyelt kérdés
2008. jan. 6. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én nem akartam a fiamnak ilyen gyógyszereket adni, én a homeopátiához fordultam segítségért. A Chamomilla vullgaris 15CH szert adtam neki, vagy ha nem segített, a Viburcol kúpot. A használatának a módjáról tudsz tájékozódni a neten. Én itt sokat tanultam: [link]
2008. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt használom a gyerekeimnél mert ez egy nagyon jó gyógyszer. Ne add neki a kiírt adagot hanem csak a felét lehet h ez is enyhiti a fájdalmat ha még sem akkor beadhatod neki a másik felét is. Baja nem lesz tőle max lesz egy nyugis éjszakátok.
2008. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!