Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Repülőzés miatt vittétek...

Repülőzés miatt vittétek gyógytornászhoz a babátokat?

Figyelt kérdés
Ha elvittetek mit mondott? Azt olvasom, hogy a legujabb "ajánlások" szerint ez nem káros és teljesen normális, viszont úgy látom, hogy ez gátolja őt a haseol hátra fordulasban. Mindenképp felkeresek egy szakembert, csak gondoltam előbb érdeklődöm nalatok :)
2023. júl. 12. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat repülőzötta a babám. Mondtam a gyerekorvosnak, aki megnézte a mozgását és annyit reagált, hogy egészségére. Mindent egy-két héttel később csinált, mint a nagykönyv szerint kellett volna, de nem kellett fejlesztésre vinni. LEHET gond mögötte, de ritka, a repülőzés pedig egyébként természetes izomerősítő jelenség. Elmúlt 1 éves a kislányom, lassan szalad, minden rendben vele.
2023. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvittem, de nem volt kóros. Ismerek gyereket, akinél bajt jelzett, de nem minden repülőzés mögött van probléma.
2023. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat repülőzött a fiam. Más miatt vittem gyógytornára, megemlítettem neki. Azt mondta, nagyon jó, erősíti a hát, karizmait.
2023. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A repülőzés csak akkor baj, ha a gyerek "kínjában" csinálja. Azért, mert pl: nem tud támaszkodni és ahelyett repülőzik.

Egyébként erősít, és teljesen normális jelenség.

Lányomnál azért volt kóros, mert hipotón volt, nem tudta megtartani magát. 10 hónaposan (9 hónap gyógytorna után) tudta először kinyomni magát a tenyerén támaszkodva.

2023. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vittem orvoshoz.

11 honapos korara abbahagyta,pedig elotte nagyon nagyon sokat csinalta.

2023. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!