Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korától aludt a...

Hány hónapos korától aludt a babátok külön szobában? Akik a babával alszanak, miért teszik?

Figyelt kérdés

2023. júl. 28. 20:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20 hónapos, velünk alszik. A pihenés többet ér, mint az elveim.
2023. júl. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Első naptól kezdve külön szoba, külön ágy. Nagyon jókat alszik mindenki. Elvétve előfordult, hogy velünk aludt, pl amikor beteg volt de én úgy vettem észre, hogy neki sem a legkényelmesebb.
2023. júl. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Első naptól külön szoba, külön ágy, légzésfigyelő. Nekünk így volt jó. Már egészen picinek is csak enni kelt fel éjjel kb. 3 óránként mindkettő, aztán aludt is tovább. És ezt is hamar elhagyták, a fiam 3 hetes, a lányom 7 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Így nem volt indokolt velünk aludniuk.

A fiam 3 éves kora körül hajnalban volt hogy átjött hozzánk aludni, nyilván engedtük neki 🙂 De leszokott róla, mert terhes lettem a húgával és a nagy hasam miatt már nem fért el köztünk olyan kényelmesen. Most az említett húg ennyi idős, de ő nem járkál át, nagyon imádja az ágyát.

(7 és 3 évesek)

2023. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

3,5 éves koráig. Így születésetol fogva át aludta az éjszakát, plusz nagyon szerettünk együtt aludni.

De mostmar a saját szobájában alszik el gond nélkül.

2023. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Helyhiány miatt kezdettől fogva külön ágyban, de egy szobában aludtunk. Majdnem 2 éves volt, amikor költöztünk, akkor kapott saját szobát. Szerencsére gond nélkül megszokta.
2023. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!