Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A csak pisis pelust is kicseré...

A csak pisis pelust is kicserélitek "nyilvános" pelenkázóban (pl. pláza, bevásárlóközpont), vagy csak akkor cseréltek ilyen helyen, ha kaki is van?

Figyelt kérdés
Kaki esetén ugye tudjuk, hogy célszerű azonnal cserélni mert kicsípheti + fertőzésveszély, így ott tudom, hogy cserélünk bárhol vagyunk. De csak pisiset szoktatok cserélni pl. áruházban vagy plázában lévő pelenkázó helyiségben, vagy azzal hazamentek, és csak otthon cseréltek, ha nincs kaki?

2023. aug. 28. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Eleve úgy megyünk el otthonról,hogy tiszta pelenka van adva a kicsire,és sosem tartózkodunk tovább másfél két óránál többet az áruházban.

Tehát így simán kibírja

Ha pedig mégsem akkor természetesen cserelek neki ha sok a pisi.

2023. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, mennyire sok a pisi, mióta van rajta a pelenka, vagy épp mikor érünk haza..

De nálunk a lányom bugyipelust hord, most hogy nyár van, szinte. mindig szoknyában van. Így a pisis pelust csak gyorsan lehúzom róla, a másikat meg felhúzom rá. Kb fél perces művelet, ha kell, a babakocsiban is megoldom.

2023. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

Kakisat sem cserélek nyilvános helyen.

Kibírja, amíg hazaérünk, de én padom, autóban tuti nem állok neki...

2023. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én bárhol vagyunk, úgy cserélek, mintha otthon lennénk. Ha nincs pelenkázó vagy nem ítélem meg elég tisztának, akkor elfordulva/eltakarva a babakocsiban, de nem hagyom ázni a lányom popsiját. Nyilván ha 5 perc múlva otthon vagyunk, akkor annyit még kibír, mert neki is kényelmesebb otthon pelusozni.
2023. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Pisi simán kibírja azt a 3órát amennyit el vagyunk valahol. Pampers egész éjszakát bírja...
2023. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem szoktunk többet távol lenni, mint amennyit a pelenka bír, de most nyáron, a hőségben volt, hogy baromi sokat ivott a kisfiam, és hiába tiszta pelenkával indultunk el, másfél óra múlva már óriási volt, így akkor például bementem egy plázába és kicseréltem. Talán még 2 vagy 3 ilyen esetre emlékszem, szóval nem gyakori.
2023. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a pisissel nem verődtem, baba kocsiba is lazán kicseréltem, amikor meg már állt akkor állva 1 perc alatt kikaptam és adtam m@sikat
2023. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon pisisnek ítélem, akkor. Vagy például a legközelebbi bevásárló központból 15 perc alatt vagyunk otthon busszal, ami pont elég idő, hogy elaludjon a babakocsiban a fiam. Hiszen kijövünk az ingergazdag környezetből, zúg a busz motirja, 2-3 megálló és alszik, akár fél vagy egy egész órával a rendes alvásidő előtt is. Volt, hogy ezért cseréltem ki. Lehetett volna otthon is, csak nyilván nem akartam emiatt felébreszteni.
2023. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha esedékes, cserélem. De huzamosabb ideig nem voltunk boltban, ügyintézni.

Egyszer Dévény-tornán érzékeltem, hogy rövid idő alatt sokat pisilt (tiszta pelussal jöttünk el otthonról), akkor a torna végeztével a váróban lévő pelenkázón tisztába raktam. 30 perc alatt hazaértünk onnan, de annyi ideig sem akartam fonnyasztani benne. 4 hónapos volt akkor.

2023. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon negtelik, vagy valamiért kifolyik, akkor bárhol kicseréltem, akár egy padon is. Volt erre példa.
2023. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!