Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van hogy néha elvesztitek a...

Van hogy néha elvesztitek a türelmeteket a babátokkal? Amikor elszakad a cérna? Olyan rosszul érzem magam ha néha kiakadok de néha nehéz végtelenül türelmesnek lenni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

hogyne. nehéz velük! nemvagy rossz anya, rengeteg türelem kell. kitartást neked!

22 hónapos öörkmozgó akaratos kislány anyukája

2010. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia.sajnos ezzel én is igy vagyok. főleg mikor csak azért sir hogy ölbe legyen. de arra gondolok ilyenkor hogy ő semmiröl sem tehet! igy le nyukszok,és jobban elalszik. ha ideges vagyok jobban sir!!!
2010. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen ,persze. de én is mindig arra gondolok, hogy még olyan kis ártatlan, nem azért sír szegény hogy engem bosszantson, csak valami nem jó neki, nem tehet semmiről. és akkor inkább sajnálni kezdem, és nem akadok ki.
2010. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze. Mindenki ki szokott akadni. Én hajnaltól nyüszögést hallgattam estig, már sírtam is. Nem mindig könnyű és ha nincs napközben kikapcsolódásod akkor könnyen szakadhat a cérna.
2010. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaj, épp most szakadt el a cérna! A konyha romokban, a babónak teszek el fagyasztóba egy csomó mindent, apának munkája van, a kicsi meg ordít, mert nem akar aludni (2-3 napja kezdte a hisztit a délutáni alvással). Bőgök az idegtől, szétmegy a fejem. Most a férjem megfogta és kivitte sétálni, én meg kifújom magam kicsit.

Nálam, ha elszakad a cérna, bőgök, mint egy hülye. A gyereket nem bántanám. Csak kiborulok.

2010. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jajj nem ,én se bántanám soha,csak mérgelödök.meg néha mérgesen szólok rá.egyedül vagyok vele szóval nincs mikor kifujjam magam,heti 1x viszi egyik nagymama ,ennyi a szabadidöm.most érzem hgoy összejött minden.apa nincs hogy elvigye bárhová is.sajnos.köszönöm a válaszotokat.
2010. okt. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!