Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most lett fél éves a kisbabám,...

Most lett fél éves a kisbabám, ti mit éreztetek amikor fél éves lett a babátok?

Figyelt kérdés
Annyira repül az idő. Nagyon boldog vagyok és szomorú is hogy ezek a pillanatok már sosem hönnek vissza. Van itt esetleg a kisfiammal egyidős baba anyukája? Ti hogy éltétek meg az első fél évet?

2023. okt. 3. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt éreztem,hogy hala istennek újabb hónap ment el,egyre jobb lesz.

Ahogy mentek a hónapok egyre jobban kezdtem magam érezni

2023. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írta. Örültem hogy túléltünk ennyi időt és reméltem hogy egyre jobb lesz.

Nekem nehéz volt az eleje (még most is, de egyre könnyebb) nem titkolom. Nekem nem volt mámoros.

2023. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen ez is teljesen érthető. Nekem angyali bébim van, meg vagyok vele áldva. 3 hónapos koráig abszolúte, aztán a mozgásfejlődés miatt szenvedtünk egy picit most megint minden csodás. Igaz kel hozzá kelni éjszaka de vissza is alszik evés után rögtön. Nem mondom hogy kipihent vagyok de egyre boldogabb. Csak amikor nagyon pici mazsola volt, azok az idők nagyon hiányoznak már most.
2023. okt. 3. 18:06
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem hiányzik a csecsemokor.

Örülök,hogy most már 17 hónapos,jön megy,ki lehet lépni vele az utcára,nem sír a babakocsiban.

Normálisan meg tudok főzni,meg tudom csinálni a dolgom.

2023. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát az nagyon más lehet ha könnyű baba,az enyém olyan durva volt hogy dédmama megjegyezte ő még ilyet nem látott, pedig látott már pár gyereket. Nekem áldás hogy nő
2023. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Enyem ugy, mint az 5-os. Durva, hogy mar eltelt 9 honap, de osszeteszem a ket kezem, hogy mar egyre nagyobb.
2023. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

1 het mulva lesz 6 honapos a kisfiam, bennem is van ilyesmi erzes, sokszor racsodalkozok, hogy mennyire szalad az ido, milyen “nagy” mar, hiszen szinte csak tegnap szuletett.


De masik reszerol nekem se hianyzik az elso 3 honap, brutalis volt. Onnantol kezdve konnyebb lett es most egyelore nagyon konnyu vele, alszik ejszaka, nyugis baba nappal is.


De tudom, hogy ez hamarosan valtozni fog, foleg, ha beindul normalisan a kuszas (meg csak probalkozik) onnantol kezdve meg jobban kell figyelni, hogy merre jar, mit csinal, igy meg kielvezem :D

2023. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rég szültem(nekem olyan) és lassan 5 éves lesz😭

Mire kettőt pislog az ember már mennek suliba

2023. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapos a fiam, szóval nem volt rég a fél év. 🙂

Egyrészt azt éreztem, basszus, hova ment el az idő? Még igazán most is alig hiszem el, hogy anya vagyok (8 évet vártunk rá, ez idő alatt annyiszor lemondtam róla).

De az elejét tényleg nem sírom vissza. A szoptatással kínlódtam, 8 hetes korára tudta leküzdeni a cumizavart.

Nem lennék terhes újra, nem is szülnék újra. Igaz, eredetileg is csak 1 gyereket akartunk.

Imádom, hogy egyre ügyesebb. Hamar ült, már 1 hónapja álldogál, már lépeget a bútorok mentén. Olyan kis ügyes.

Meg elnézve a "régi" képeit. Szerintem egyre szebb. 🙂 Mikor újszülött volt, gyönyörűnek láttam, de visszanézve már olyan kis torz. 😆

2023. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Pezsgőt bontottam és hálát adtam, hogy végre egy újabb betöltött hónap! Csak számoltam vissza a hónapokat meddig kell gyeden szívni itthon. Imádom a gyerekem, de a itthon lenni évekig fos.
2023. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!