Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért rémálom az altatás?

Miért rémálom az altatás?

Figyelt kérdés
Fiam betöltötte a 4. Hónapot és azóta kész katasztrófa. A nappali alvások sose voltak jók így ez érdemben nem változott de az éjjel... olyan könnyen elaludt esténként és most iszonyú rémálom. Dobálja magát, nyöszörög, sír, kiabál, gőgicsél, jár keze lába, forog pörög egyszerűen képtelenség elaltatni. Éjjel is rengetegszer megébred nyugtalan dobálja magát. Megőrülök. Mit csinálok rosszul ? Vagy valami praktika? Mit tegyek hogy legalább este ne legyen ez a cirkusz
2023. okt. 3. 19:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

8- as válaszoló vagyok

Nálunk minden új dolognál volt kb 1-2 hét ilyen, idővel javult

Az altatás maradt ölben, viszont hintaszékben

De éjszaka nem kelt utána sokat

Most 9 hónapos, már áll, járkálgat.

Amint az apja újból itthon lesz minden este, megpróbálom visszaszoktatni arra, hogy egyedül aludjon el, éjszaka os ha megébred vagy csak a cumiját kéri és alszik is vissza, vagy éhes

Akkor tejcsi, peluscsere, cumi a szájba es hagyom is magára, alszik tovább

2023. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van. Egyszerűen katasztrófa 6 hónapos és már hónapok óta rázom a seggét hogy aludjon (2 óráig), etetem, mindent is csinálok. Most a hason alvás jött be neki. 2 hete úgy alszik el hogy a hasán van én meg simogatom a hátát. Előtte a dajkálást szerette de 8 kg a gyerek. Szóval már nem jó érzés nekem 2 órákat dajkálni.

Kitartást én is nehezen bírom, de megéri amikor a kis kopaszra nézek.

2023. okt. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de nálunk nem javult a helyzet addig, amíg be nem fejezte a mozgásfejlődést és a 16. Foga ki nem jött. Akkor kezdte el átaludni az éjszakát kb másfél évesen.
2023. okt. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Amúgy az nem baj ha nem alussza át az éjszakát, eddig is kétszer kelt enni de már aludt is vissza. Ezt bírtam simán, persze fárasztó de nyilván ez nem volt olyan megterhelő mint most. Most éjszaka is kikészített, az új az hogy háromkor felkel éjjel és nem alszik vissza bármit csinálok egy órát fent van minimum 😃😅 viszont a fehér zaj bejött úgy tűnik
2023. okt. 4. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!