Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves kislánynak van jó...

1,5 éves kislánynak van jó ajándékötletetek?

Figyelt kérdés
Kislányom Karácsonykor 1,5 éves lesz és jól jönne pár játékötlet.
2010. okt. 18. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most másfél éves a lányom, nekem ezeket szereti: állatos könyvek, plüss cica, plüss ló, ezért a kettőért nagyon oda van. Játék konyha, ebben tök sok időt el tesz-vesz, szereti még a formabedobót, igazából most kezdi tudatosan rakosgatni, baba szintetizátor, csúszdázni nagyon szeret.Esetleg gyurma.
2010. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is másfél lesz karácsonykor. Gondban is vagyok, mert már annyi mindene van, jó lenne pár ötlet másoktól. Ha nyüzsgő tipus, akkor mindenképp olyat vegyél neki, amivel mozogni tud. Szerintem motort nyugodtan vehetsz egy kislánynak is. Az enyém már ismerkedik vele, de még nem nagyon tudja használni, de biztos vagyok benne hogy imádni fogja. Vagy esetleg hintát, ilyesmit:

[link]

Vagy én is a csúszdán gondolkodok karácsonyra, mert azt bennt is lehet használni, amíg nem jön a jó idő.

2010. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az én lányom is karácsonykor lesz 1.5.én babakonyhát szeretnék neki,de nem ezeket a gagyi műanyagokat hanem rendes fából!
2010. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. Én is a babakonyhán gondolkodok, de lehet, hogy még korai.
2010. okt. 18. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk fiam van, de ha a babakonyha korai, akkor ahhoz műanyag edények, tányérok, kávés készlet, vagy műanyag zöldségek, gyümölcsök, reggeli stb. Ezek közül jók még azok, amik vághatók (több részből állnak). És majd később jöhet a babakonyha, akár születésnapjára is.
2010. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: a szeletelhető reggeli pl. ilyen:


[link]


Nem tudom milyen elven működik, talán mágnessel. A műanyag gyümölcsöket, zöldségeket pedig a regio játékboltban láttam sokat.

2010. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó ötlet!
2010. okt. 19. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!