Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek úgymond ok nélkül sírt...

Akinek úgymond ok nélkül sírt a babája, mi volt a baj ha ràjöttetek? Nem hasfájós.

Figyelt kérdés
2023. okt. 7. 22:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
Keresztfiam az elején mindenkinél félt, csak az apjánál meg az anyjánál nem. Néhány percig elvolt, addig nem vette észre, hogy ki vagy, utána orditás. Mivel nem azonnal sírt, ha átadták, pár nap kellett, mire rájöttünk, mi a baj. Elmúlt nála hálistennek.
2023. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Éjjel gyönyörűen alszik, nappal van a probléma kb 9 orátol este 9ig egyhuzamban. 8 hetes egyébként
2023. okt. 8. 11:06
 13/20 A kérdező kommentje:
Van, hogy nappal nem is alszik.
2023. okt. 8. 11:07
 14/20 anonim ***** válasza:
De ha felveszed, összebújtok akkor is sír? Szoptatod? Ha igen mikor teszed mellre?
2023. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az, hogy folyton kézben akart lenni. Amíg nem tanult meg önállóan járni, nem tudtam letenni. Sírt a babakocsiban, autóban is. Egyszerűen nem tudtam felkelni mellőle, mert üvöltött.
2023. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%

Egy hónapos kor előtt: 2 nap is végig sírt, mert fázott ( a súlya is épp csak 150 grammot nőtt egy héten pedig folyton szopizott).


4-6 hetes kor körül éhes volt, de nem tudott a büfiktől többet szopizni, akkor folyton sírt. Utána egy szoptatás alatt 2x is büfiztettem, akkor jobb lett.


Volt, mikor álmos volt, nem tudom mennyi idősen, de arra is nehéz rájönni mindig.

2023. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Tápszeres baba, nem szopizik.
2023. okt. 8. 16:10
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor megkérdezem még1szer mert erre nem sikerül valahogy válaszolni. Ha kézben van akkor is sír?
2023. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mivel zárod ki, hogy hasfájós?

Az én fiam is csak nappal sírt, de ő hasfájós volt. Szerintem szegény annyit sírt nappal, hogy éjszakára elfáradt. Nekünk a baba hinta és a babakocsi nyugtatta meg. Ezenkívül folyton sírt. 8 hetes korára lett jobb.

2023. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Bocsi, mire végigolvastam, elfelejtettem az elejét. Változó. Van, hogy negnyugszik kézben, van hogy nem. Kb fele-fele arány.

Nem hasfájós tüneteket látok. Nem pirosodik, nem rugkapál, nem huzgalja a labait.

2023. okt. 9. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!