Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos lányom 1,5 órája...

15 hónapos lányom 1,5 órája elkezdett hányni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1,5 óra alatt 4 alkalommal hányt nem hajlandó inni mást csak cicizik . Nem evett olyat amit eddig ne evett volna.Lehet hülye kérdés de összefüggésben lehet azzal,hogy jön a foga?

2023. okt. 8. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

9! 10! Akkor gondolom még nem voltatok napokig tartó vészes hányással kórházban a gyerekkel...

Nem szabad 2 óráig hányás után itatni! Csak rosszabb lesz mert irritálja a gyomrát, meg kell nyugodjon és utána ihat. Nem a 2 óra alatt fog kiszáradni a gyerek hanem a folyamatos hányásatól.

2023. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltam, valóban. De két órát egyik gyerekem sem bír ivás nélkül akkor sem, ha nem hánynak. Egy fullra hányó gyerek iszonyú könnyen megborul elektrolit szinten, ha az nincs pótolva rendesen, akkor már azért fog hányni, és tuti kórház a vége. Nem mondom hogy azonnal itatni kell, de ez a két óra 3-4 éves kor alatt nekem túlzó tanács. Pláne ha a gyermek kér inni.
2023. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#12 miért kell kioktatni egy diplomás ápolót? Én tegnap kiszáradtam a sok hányástól, hasmenéstől (ügyeleten kaptam infúziót), le tudtam volna dönteni 2 liter hideg vizet annyira szomjas voltam, de nem tehettem meg, mert a pár kortyot is kihánytam. Akkor egy pici gyerekbe miért döntenék anyatejet pár perccel hányás után? Igen, szomjas nyilván, de meg kell várni, amíg kicsit megnyugszik a gyomra, mert a hirtelen nagy mennyiségű folyadék csak újabb hányásra ingerli.
jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!