Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabád 3. Hónapjára tényleg...

Kisbabád 3. Hónapjára tényleg kicsit egyszerűbb lett a dolog? Tudom, mindig nehéz, 17 évesen is. De könnyebb mint az első hetek? Nem sír annyit?

Figyelt kérdés
2023. okt. 10. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első 3 hónap volt könnyű aztán lett egyre nehezebb. Egyre többet van fent és egyre többet sír. Most 6 hónapos de 1 hónapja jön a foga egész nap sír szinte vagy panaszkodik még álmában is bőg. Iszonyatosan nehéz.
2023. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz egyszerűbb, csak máshogy nehéz.
2023. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kettesnél a pont. Két gyerekünk a van, én soha nem érzem könnyebbnek, csak másmilyennek. Mindig várok a csodát, aztán jön egy új, előre nem kiszámítható probléma (kör).
2023. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3,5 hónaposan tényleg könnyebb lett, mert elmúlt a hasfájás és nem sírt minden evés után 1,5-2 órát. Persze később is nehéz, de a napi szintű szinte állandó sírás borzalmas. Ahhoz képest egy dackorszak sokkal egyszerűbb.
2023. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

3 hónaposan átmenetileg jobb lett, aztán 4 hónaposan megint rossz lett (újra elkezdett rosszul aludni, 1 éves koráig hónapról hónapra szarabbak lettek az éjszakáink).

Nekem 1 éves korára lett érezhetően jobb. Most a második babával vagyok gyermekágyas, ennél a hasfájós 4. trineszteres időszaknál még a dackorszak is jobb....

2023. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekünk jobb lett,már nem csak kézben volt el,viszont az alvása elromlott

10 hónapos koráig nagyon rosszul aludt.

2023. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanaz van mint az 1 esnél csak van meg itthon egy 2 éves fiam :D és nincs bejarónőnk :D
2023. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy jobb vagy könnyebb lett. Más lett, de még bőven a brutál nehéz időszakon belül voltunk.
2023. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sokkal-sokkal konnyebb lett nekem miutan betolotte a 3 honapot.


Persze most mas nehezsegek vannak, illetve meg mindig csak 8 honapos, tehat nem tudok nyilatkozni a kesobbiekrol, de az elso 3 honap nekem brutalis volt.


0-24 szoptatas, alig alvas, hasfajas, 0 pihenes szamomra, mert a kisfiam nappal csak rajtam aludt, tehat meg az se volt, hogy ha mar ejszaka kb nincs alvas, akkor nappal legalabb behozom.

Nem.


Viszont 3 honapos koratol alszik ejszaka, csak akkor kel par napig, ha fogzik.

Nappal ugyan csak 10-20 percet alszik max egyszerre, illetve sokszor mellette kell ulnom a jatszoszonyegen szinte egesz nap, vagy hordozoban van sokszor a hatamon, kulonben sir, de nem erdekes ez a resze mar.


Szamomra az ejszakai alvasnal nagyobb kincs nincs es amiota van ra lehetosegem, azota jol erzem magam :D

Ha meg alig jutok el fozni, takaritani, ez van. Megvar, az tuti 🤣

2023. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nálunk nehezebb lett. Akkortájt javult a hasfájás, de jött a 4 hónapos alvásregresszió és a fogcsírák. Most 14 hónapos, most kezd újra picit jobban aludni.

Főzés, takarítás nálunk csak álom volt sokszor :/

2023. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!