Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam pelenkája mindig...

Kisfiam pelenkája mindig átázik. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
3 hetes a kisbabám. Pampers pelust használunk, de szinte minden nap át kell öltöztetni legalább egyszer, mert csupa pisi a háta. Már mindent próbáltam, egyel nagyobb pelenka (most 4 kg és a kettes számút használjuk), kukac lefelé de semmi nem használ. Esetleg tipp, hogy hol rontom el?
2023. nov. 8. 16:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem a lupilu lidl-s vált be
2023. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%
Ha nagyobbat adsz rá, jó, hogy kifolyik...
2023. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Pampers és a Libero vált be a legjobban, a Lupilu, a DM és Rossmann saját márkás mindig átázott. Mindenkinek más a jó. Válts másik pelenkára.
2023. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Babylove-ot és Pomette-t használtunk. El kell találni a méretet,és legalább 2 óránként cserélni.
2023. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a kisebb méret is átázott, azért próbáltam a nagyobbat, ezt jobban fel tudom húzni a derekára és talán egy árnyalatnyival jobb. De megpróbálom ezeket amiket mondtatok :)
2023. nov. 9. 08:39
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Huggies volt ugyan ez, megőrültem majdnem, hogy mit rontok el, aztán vettünk olcsó pelenkat és lám, nem jön ki a pisi.
2023. nov. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ikreim vannak (egy fiú, egy lány), mi Liberot használtunk mert a Pampers nem bírta. Nekünk a DM-es sem vált be nagyon, de a Pampersnél az is jobb volt.
2023. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!