Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem figyel a babám a...

Miért nem figyel a babám a másik baba sírására?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy hiába sír fel a másik baba itt a szobában, az enyém nem foglalkozik vele, mintha nem is hallaná.


Lehet hallás problémája van vagy ez így természetes?


36. hetesen született, itt vagyunk már három napja a kórházban, de senki semmit nem mondott, hogy nem lenne jó esetleg a hallása.



nov. 12. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Nyugodj meg. A 3 napos csecsemők rohadtul magasról tesznek arra, hogy sír-e a szobában másik baba.

Nem kiskutyád van, hanem újszülötted.

nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
🙄Egy újszülöttről beszélünk. Világáról nem tud, nem hogy más babák sírása érdekelje. Jó, hogy azt nem várod, menjen oda vigasztalni 🤣
nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oksa, megnyugodtam. Köszönöm!
nov. 12. 12:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesz idő, amikor meg zavarni fogja. :D

A fiamnak is volt egy időszak, amikor ha másik baba sírt a közelben, ő is azonnal rákezdett. Szerintem szolidaritásból. 🤣

nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még most született, fel se fogja mi van. Ez természetes.
nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Nálunk meg azt mondták,hogy nem tud aludni a baba a csecsemő osztályon,mert tele van,és mind sír. Kihozták a lányom szopni, és alig tudta kialudni magát.


/Nálunk a császárosoknak 3 napig csak szopni hozzák a babát ki./


Most akkor ez igaz volt,vagy nem? Ki tudja.

nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Hat inkabb az lehet a problema, hogy egy ujszulottnek az anyja mellett a helye. Persze, hogy ordit, ha el van valasztva tole es csak idore szopizhat.

Melyik maradi korhaz ez? Borzaszto.

nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

7!


Nem maradi. Császár után nem bírja egy anya megtartani biztonságosan a babát!!

Csak akkor kapják meg,ha már bírnak mozogni. Nehogy elejtsék.

nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat nalunk nem igy van, bar a 6-os 3 napot irt, nem azt, hogy kesobb kapjak meg. Nem mindegy szerintem.


Szobatarsam csaszaros volt, en is segitettem neki, amikor tudtam, de egyebkent a csecsemosok nagyon segitokeszek voltak.

Ha pihenni akart, akkor persze elvittek tole a babat, de alapvetoen ahol en szultem, baba-mama egyutt van.

Talan felallasig o se kapta meg, vagy max szopizni behoztak, akkor meg nem voltam ott, de utana igen.

nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!