Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordulhat hogy csak a...

Előfordulhat hogy csak a friss anyatejet bírja a babám?

Figyelt kérdés
Fejni szoktam sokat mert feszegeti magát. Van hogy beteszem a hűtőbe és vissza melegítem ha úgy van. A frisset ritkán bukja vissza viszont a hűtöttet ami vissza van melegítve állandóan kijön belőle

2023. nov. 19. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Miért fejsz? Őszintén kérdezem. Miért nem jó mindig a friss?


Én 2 évig szoptattam igény szerint. Sosem fejtem. Ha éhes volt a babám,csak mellre tettem,és ott volt a tej rögtön.

2023. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapja úgy csinálom ahogy az 1es.
2023. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koraszülött volt. Még mindig nem elég erősen szív vagy nem tudom de benne marad és fájnak. Nincs sok de még is...
2023. nov. 20. 07:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Na megnem sírós baba. Órát állítok aztán ha cuppog kaja van. Max 4 óra. De sokszor keltem
2023. nov. 20. 07:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szoktam fejni, ha elmegyek itthonról és más vigyáz rá, hogy meg tudja etetni. Nálunk nincs ezzel gond szerencsére, megeszi a hűtött és visszamelegített tejet. Általában 2 adagot fejek le neki néhány óra eltéréssel, hogy biztos elég legyen.
2023. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos itt van gond. De az volt a kérdés baj lehet e neki. De ma kiderult igen
2023. nov. 20. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki?
2023. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy ahogy a kérdésben is szerepel. Nem bukja vissza
2023. nov. 20. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!