Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tisztítjátok a "nem...

Hogyan tisztítjátok a "nem mosható" plüss- és textil anyagú játékait a babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat is mosom. Eddig nem volt velük gond. Mosógépben, kímélő programon, 30fokon kimosom, semelyiknek se lett még baja.
2009. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tedd a fagyasztóba őket, amikor már csont keményre fagytak, akkor akkor tedd őket szobahőmérsékletre, vagy a radiátorra, és mikor megszáradtak, már jók is. A fagyasztással fertőtlenítődnek. Persze ha bármilyen piszok, gyümölcs, vagy egyéb folt is volt rajtuk, azt csak a mosás fogja kivenni. Szerintem a "nem mosható"-akat nem moshatókat is moshatod 30 fokon.
2009. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :) Egyébként olyan játékokra gondolok amiknek csörgő-zörgő vagy zenélő alkatrészeik vannak, gondolom árt nekik ha belefolyik a víz. Van pl. gyönyörű készségfejlesztő babánk mindenféle kütyüvel, nem szeretném mosással tönkretenni.
2009. jan. 3. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is van készségfejlesztő csörgő-zörgő, sípoló polipja és én azt is beteszem a mosógépbe 30 fokon és eddig még semmi baja nem lett.
2009. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld nedves szivaccsal megdörzsölgetni, sok koszt le fog hozni róla.
2009. jan. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!