Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 16 hónapos és 12090...

Kislányom 16 hónapos és 12090 gramm és 84 cm! Havonta 30 dkg-át hizik! Az nem sok egy kicsit? Rengeteget mozog és korához képest azt mondta a védönö, hogy nagy!

Figyelt kérdés

Leirom mit eszik napközben.

Reggeli: Tej 250 ml

Ebéd : Amit mi főzelék-hússal, vagy leves jó sok zöldséggel!

Uzsira : Gyümi, vagy joghurt!

Vacsira szendvics, felvágott, paradicsom, sajt!!6 körül vacsizik de akkor sem eszik sokat!!

Este fél 9 körül pedig még 200 ml tej!!


Sok ez a kaja? Variáljak esetleg valamit??

A védönö szerint nem duci meg semmi hanem a csontjai is erősek!!


2010. okt. 21. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem eszik sokat szerintem. Egyébként a barátnőm kislánya, aki most volt 1 éves, ugyan ekkora, csak lehet kicsit több a súlya. Megy magától már szépen. Nagy babák.
2010. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond, ő ekkora. Az étrend jó, minden benne van, ami kell. Az enyém is 12 kiló volt 18 hónaposan, 2 évesen meg 15.... Az orvosunk szerint ő ilyen alkat. Pedig iszonyúan sokat mozog, egész nap meg sem áll, nem kap nasit, enni sem eszik sokat (pl. ebédre max. 150g-nyit kb...), igaz, még szopik...
2010. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jól eszik, nem is tűnik soknak egyáltalán!! És ahogy látom felesleges kalóriák (nasi, csoki stb) sincs benne. Jól csinálod, szerintem semmi baj ezzel :) Igy olvasva jó húsban lévőnek tűnik ( de én ismerősökből indulok ki ahol 86-88 centi a kisfiú és 13 kiló hát jó kis vasgyúró küllemű) :)) De őt mondjuk foylton tömik, szóval nem a csontozata miatt.

Ismerek mást is ahol meg a kislány szintén olyan 86 cm és 14 kiló és egyáltalán nem látszik rajta nagyon szép normál testalkatú kislány:)

Szerintem ne aggódj, mások nagyon örülnének ha ilyen szépen enne a gyerekük és ilyen normális dolgokat:)

2010. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

14,5 hónaposom 82 cm és 13,3 kg. ;)

igaz nálunk az Apuka nem átlagos magasságú, több, mint 2 méter magas és a lányunk rá hasonlít.

2010. okt. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!