Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megsérülhettek a fogai?

Megsérülhettek a fogai?

Figyelt kérdés
Tegnap kicsattant 1 éves kisfiam felső ajka belül.ma vettem észre hogy olyan lila a kis ínye is azon az oldalt, ráadásul ott most jönnek a fogai is.Lesz valami baja a fogainak?
2010. okt. 22. 10:30
 1/2 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, hogy amúgy rág vele, reggel is kiflit majszolt, rágcsálja a játékait.csak olyan csúnya lila..
2010. okt. 22. 10:49
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! A kedvesemnek egy éves korában így jöttek ki a fogai. Nem tudtak kibújni, egyszer pedig lefjelte a kiságy szélét, felszakadt az ínye, így elő tudtak bújni a fogai. Nem lett bajuk!:)

Két hete a 1O hónapos kisfiam leesett az ágyról, ugyanígy belilult belül a szája. Neki is most fog jönni a foga, de szerintem ettől nem lesz baja. Kb.3 nap alatt a lilaság is eltűnt..:)

2010. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!