Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon vágyom a saját gyerekre...

Nagyon vágyom a saját gyerekre, de lehet, hogy nem lehet?

Figyelt kérdés
Pcos, Ir vagyok, dietazom, vitaminokat szedek, javult sokat, de több év elteltével sincs normális menstruációm. Jelenleg nincs tervben a baba, mert egyedülálló vagyok, viszont nagyon vágyok már rá, de közben mivan ha nem lehet? Illetve, ha nem sikerül csak több év múlva?

jan. 7. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pcos és az ir nem a világvége gyermekvállalás szempontjából, nem egyenlő a meddőséggel, csak ha magas az inzulinszint az akadályozhatja a teherbeesést. De te mivel teszel szépen ellene, biztos vagyok benne, hogy idővel fog rendeződni. Nekem is ez van plusz pajzsmirigy problémák is, mégis első hónapban össze is jött a baba. :)
jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek nem segít a diéta, mozgás, metformin. Viszont vannak ovulációt elősegítő gyógyszerek.

Szóval igen, a spontán terhesség esélye kisebb, de van kezelés, amivel azért lehet gyereked.

jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vélt pcos-em volt, 2-3 havonta menstruáltam, sok ciszta volt a petefészkeimben. Mire elmentem volna hormonális vérképet nézetni, megfogant a fiam, a sok rendellenesség ellenére. Amúgy problémamentes terhesség volt!

Tehát közel sem lehetetlen, nekünk egy év alatt fogant meg spontán.

jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pcos és Ir mellett 3 tervezett spontán gyermekem van..
jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Örökbefogadás is létezik, nem muszáj ragaszkodnod a sajáthoz. Ne fixálódj rá, mert akkor nem is fog összejönni.
jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
PCOS, vérnyomás problémák, mentális betegség, IR, alacsony test zsírszázalék(mondjuk ez elkezdett javulni), laktóz és gluténérzékenység és még így is spirállal védekezek az orvosom tanácsára, mert nagyon nem akarunk gyereket
jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon erős ir-em volt/van. -25 kg után spontán terhes lettem, szóval semmi sem lehetetlen.
jan. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,lehetséges saját gyerek.
jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az IR-es nagyanyám 4 gyereket szült egymás után úgy, hogy abban az időben még nem is ismerték fel ezt a betegséget, így a táplálkozására is csak az életének utolsó éveiben figyelt.

Cserébe a család összes nőtagja örökölte tőle.

jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!