Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sűrűbb tápszert (jó éjszakát...

A sűrűbb tápszert (jó éjszakát/szép álmokat) milyen cumival adjátok? Hol vehetnék nem túl drágán Aventes üvegre valót?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Avent üvegre való a Mam Care is.Az olcsóbb,mintha spéci Aventet vennél.
2010. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez tuti? Mármint hogy az avent üveghez jó a mam care cumifej?
2010. okt. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tuti, Avent-es üvegből Mam cumival etetek!!

Én kivágtam egy 2es Mam cumit picit nagyobbra mint a 6+-os és a vacsit azzal kapja az 5hós szerelmem.

2010. okt. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Húúú, köszi szépen, ezt nagyon jó tudni. Mert eddig Avent 4-es cumival evett a kisfiam jó éjt tápit, de már csak tejitalt adok neki, ami jóval hígabb, ezért 3-as cumifej kell hozzá. De itt a környéken sehol nem kaptam, csak 1,2 és variábilis volt. Viszont akkor megnézem ezt a Mam care-t. Már csak az a kérdés, hogy ebből hányasat vegyek, ami az Avent hármasának felel meg?
2010. okt. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sőt mi több,a Dm-es Babylove-os cumisüvegen is Avent és Mam care cumifej van.De nem a hagyományos Babylove cumisüvegen,hanem azon az öblösön,ami asszem 300 ml-s és olyan alakú,mint az Avent.
2010. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!