Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ cumit a gyereked vagy...

Használ cumit a gyereked vagy a cumi ellen vagy?

Figyelt kérdés
jan. 18. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az elején volt neki, kiköpdöste, én nem eröltettem. El is raktuk. Utólag nem bánom hogy nem lett cumis.
jan. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekem alváshoz kapott csak cumit, így abszolút azzal kötötték össze, ha nem aludtak, nem is keresték. Pár hónappal azelőtt szoktattam le őket, hogy bölcsibe mentek. Lehetett volna vinni oda is, de akkor már nem akartam vele foglalkozni.
jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok ellene. Mind a két gyerekemnek vettem. A nagy cumizott,a kicsi kiköpte. A nagy simán leszokott minden hiszti nélkül, mikor ovis lett.
jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy jártam, mint a 3. válaszoló. Az egyik gyerekem rögtön kiköpte, nem kellett neki, a másik kb. 2.5 éves koráig cumizott. Egyik napról a másikra sikerült elhagyni, minden hiszti nélkül.

Semmilyen hátrányát nem tapasztaltam a cuminak, a fogai is szépek.

jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az volt, hogy az egyik kiköpte, nem cumizott, a másik pedig igen.
jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%

Szülés előtt úgy voltam, ne legyen cumis. A kórházban ordított, hozattam be a férjemmel.

Itthon is használta néha pár hétig, de látszott, hogy ebből nem lesz függés. Elalváshoz nem adtam, éjszaka nem némítottam cumival, hanem cicin altattam, így nem is szokott rá.

jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Lányomnak nem kellett

Fiam cumizik.

jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ellene, már a kórházban megpróbáltam adni neki, amikor nagyon sírt, de kiköpte. Egyszer-kétszer még próbálkoztam vele itthon is aztán inkább örültem hogy nem kell neki, későbbiekben egy gonddal kevesebb.
jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
6# Még jó,hogy nem "némítottad"(?) cumival az amúgy anyatejes babádat. :D Ugyanezt csináltad igazából,csak a bimbóddal némítottad el.
jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az első a mama nyomására lett cumis, a másodiknak egyáltalán nem kellett. Én nem akartam az elsőnek sem adni
jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!