Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit ehet 2 hetesen a baba?

Mennyit ehet 2 hetesen a baba?

Figyelt kérdés
Tápszert eszik. Szerdán volt 2 hetes, napközben megeszik 110 ml-t is, de éjszaka akár még többet is enne. Ma megevett 180 ml-t, bár nem egyszerre, de még utána is igényelte volna, de már nem mertünk többet.

jan. 18. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
2 hetesen 3 óránként evett a babám 90ML-ert.
jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugszik nélküle is vagy enne? Amikor tápos volt az elején én annyit adtam neki amennyit igényelt. Úgy tudom tapszerrel is lehet igény szerint etetni. Vagy esetleg cumit adni neki. Lehet hogy csak szopizna.
jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt lehagytam, hogy ezeket a mennyiségeket ő is 3 vagy 4 óránként eszi meg egy adagra.
jan. 18. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy baba?


Enyém 90-et evett de alig volt több 3 kilónál.

jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém nem bírt ki három órákat és úgy evett többet is. Mondjuk nagy baba is volt akkor is. Szerintem ha még 3-4 órát is kibír akkor jó ez a mennyiség.
jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém anyatejes, nem is nagy baba, de 2 hetesen 2 óránként 90-eket simán benyomott, volt, hogy 120-at is, és akkor sem bírta 2 óránál tovább. Szerintem nyugodtan add igény szerint, a nagyomat én is úgy etettem, bár csak fél éves kora után.
jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amennyit kér. Volt hogy 80 volt hogy 120 miliket evett. Volt hogy 2 Volt hogy 5 óra után, teljesen változó. Én sem eszek mindig ugyanakkor és ugyanúgy.

A kórházban is már 70 ml simán megettek, igaz nagy súllyal születtek. Aludtak is simán 4 órát már ott is

jan. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt hogy kevés volt a 90 a fiamnak is. Nagy súlyú baba lett

Próbáld meg a cumit hátha attól megnyugszik.

Ha sokat enne is a felesleg úgyis vissza jön. Nemlehet túl etetni a babát.

jan. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!