Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek hogy enyhítsem a...

Isabella marie swan kérdése:

Mit tehetek hogy enyhítsem a hasi görcsöket a babámnak?

Figyelt kérdés

8 hetes a babám és 2 hetes kora óta figyeltem meg az etetés utáni hasi görcsöket nála

Ez mostanra egyre intenzívebb

Szedünk szélcseppet,probiotikumot és laktáz enzim cseppeket

Utánaolvastam a kólika tüneteinek de azok az esti órákban jelentkeznek

A kislányomnál meg etetések után és összehúzza magát,görcse rándul a teste

Nem minden etetés után, valamikor erősebben, valamikor gyengébbek a görcsök

Szoptatom de pótlom is tápszerrel (nutrilon comfort&colic)

Amikor begörcsöl akkor a gyomorsav is zavarja mert ilyenkor sokat nyeldes

Sokszor aludni sem tud volt amikor 13 órán keresztül fent volt. Altattuk kézben és nagyon fáradt volt de időközönként felkeltették a hasi görcsök



jan. 23. 07:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Aki ilyet tapasztalt a babájánál ezek a tünetek is elmúltak 3-4 hónapos korában?
jan. 23. 07:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Meleg vízes fürdő illetve melegítő párna el lazítja az izmokat és csökkenti a fájdalmat illetve a pukizást is elősegíti.Meg esetleg óvatosan próbáld meg maszírozni a pocakját meg az infacol cseppet szokták még használni ha jól tudom.
jan. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért engem mindig nagyon lepontoznak, de a kisfiamnak csakis az édeskömény tea segített. Kihajtotta belőle a pukikat rendesen, megszűnt az órákon át tartó ordítás, hasgörcs. Nem használt rá semmilyen csepp, torna, kólika tartás, melegítés, csakis a tea. Természetesen cukor nélkül.
jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az édeskömény soksn mondják, az én kisfiam meg én is sokkal jobban görcsölünk tőle, sokkal rosszabb lett nekünk.

Nekünk végül csak a biogaia segített.nse laktáz enzim se a meleg fürdő se a tornáztatás se s pukicső, hiába böfiztettem sokszor, se a melegítő só párna.. biogaia pedig párnap után rendbe tette 4 hós koráig adtam.

jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biogaia, illetve ha zavarja a sava, akkor valoszinuleg refluxos, mi a gastrotuss babyt hasznaljuk erre es azert ne zarjatok ki a tejfeherje allergiat sem. Mert ugye ha az, akkor hiaba kapja a laktaz cseppeket, attol meg a tejfeherje zavarhatja a pocijat :(
febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!