Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mikor lesz ebből...

Szerintetek mikor lesz ebből fogacska?

Figyelt kérdés

Tudom senki sem jós, első babás anyuka vagyok nem igazán értek ehhez. De kíváncsi lennék, hogy így néz ez ki kibújás előtt? Vagy még v várhatom? 🙃


[link]



febr. 4. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
10 inkabbegvse szolaltal volna te retardált.
febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
86%
Egy kisbabát sértegetsz te undorító ocsmány rohadék.
febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hasznos választ 🥰 a nyála ömlik, 10 percenként cserélgetem a nyálkendőt, mert tocsog... Kb 2 hete nyálzik ennyire durván... Mindent rág de ez már 3 hónapos korától így van. Pár napja éjszaka is fel fel sír, visszaalszik, de nagyon nyugtalan. Azért gondoltam megnézem mi a helyzet fogügyben.. Ha textilpelussal benyúlok a szájába érzem hogy ott van a fogacska. Remélem nemkínozza meg nagyon ☺️. Ment a zöld kezecske mindenkinek 😘
febr. 4. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!