Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha a baba belealudt a...

Baj, ha a baba belealudt a szopiba és utána hiába próbáltam büfiztetni nem ébredt fel rá, így büfi nélkül fektettem le aludni?

Figyelt kérdés
febr. 11. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Ez baba függő. Van mikor direkt altatáshoz használom a szopit, akkor nyilván nem büfizik, de nekem már nagyobb, 7 hónapos. Újszülöttként mindig próbáltam álmában is büfiztetni. Éjszaka soha nem mertem letenni nélküle mert ha bealszom észre sem veszem hogy bukik.

Szóval ezt neked kell eldöntened.

febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj... Nem kell mindig büfizteti csak akkor ha igényli.
febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Én ilyenkor oldalra fektettem le a gyereket, ha bukna kicsurogjon a szájából.
febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Amennyiben hason alszik nem baj. Ha minden jól megy háton is kicsorgatja amúgy a tejet, ha büfivel feljön vmi. Ha minden jól megy...
febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően egy szoptatott baba nem is büfizik minden szopi után hisz kevesebb levegöt nyel le mint ha cumisüvegből enné a tápszert pl vagy a lefejt anyatejet. Nekem is volt olyan hogy nem büfizett pedig olyankor 20 percen is próbálkozom ha alszik is. Nem feltétlen bukja vissza.
febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

SOHA nem bufizett a babam szopi utan pedig 3 evig szoptattam.

A szoptatott babak nem nyelnek annyi levegot, tehat sok egesz egyszeruen nem is bufizik.

febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Elozo vagyok, es sosem bukott :)
febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Sosem büfiztettem. Eleve úgy engedte el mindig a mellemet,hogy mélyen aludt. Csak le kellett tennem. Hülye lettem volna felébreszteni...
febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem.

Az én babáim nagyon ritkán büfögtek

febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyenkor fájt a hasa és nem aludt hosszan, pár óra után kelt. De baja nem lett tőle. Mi este folyamatos szopiban vagyunk újabban.
febr. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!