Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos nem áll négykézlábr...

10 hónapos nem áll négykézlábra. Asszimetrikusan kúszik, "Kutyázni" elkezdett,de nincs nyújtva a keze.Járunk dévény tornára,de semmi fejlődést nem látok.Így az ülés sincs meg.Merre induljak,vagy hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés

febr. 19. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a gyerekorvos nagyon leszrom típus és a védőnő is. Hiába kértem segítséget, azt hajtották 11 hónapos korig kell mászni és ülni. Végül igazuk lett, 11 hónapos múlt kislányom pár nappal, mikor elkezdett mászni és utána abból kiülni. Járni 18 hónaposan, de akkor már nyugodt voltam. Egyébként most 7 éves és nincs problémája, mármint se mozgásban, se tanulásban.
febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nalunk is ez a problema, azzal a kulonbseggel, hogy a kisfiam meg csak negykezlabra se allt soha egyedul, 10 hos.

Neurologushoz vittem, aki igazabol gondot nem latott, mert nincs semmi baj az izmaival, csak lassan fejlodik. Az o javaslatara most otthon tornaztatom, mutatott gyakorlatokat es babauszasra jarunk. Most egyelore varunk, majd vissza kell mennunk 1 honap mulva, ha nem tortenik semmi.

Szoval szerintem mindenkeppen neurologushoz vidd el, aztan majd o javasol terapiat.

febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!